• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Зустріч делегацій

 Пропонуємо організацію прийому делегацій, забезпечуючи відмінний сервіс, коректність, увагу до побажань кожного участніка. Для Вас - це економія часу і сил на організацію зустрічі делегації, бронювання місць у готелях і розселення учасників, замовлення квитків та ін. Ми допоможемо з організацією офіційної частини та дозвілля учасників конференції, харчування та екскурсійної програми .           

 Кожен бізнес залежить від успішності встановлення партнерських звязків, і пошук ділових партнерів - це не тільки розсилка комерційних пропозицій і дзвінки, а й особисті зустрічі, в тому числі прийом делегацій. Якщо ви чекаєте приїзду делегації, то варто заздалегідь продумати все - адже досить часто успішність ділових переговорів може залежати від дрібниць. Наприклад, чи вчасно зустріли в аеропорту бізнес-партнерів, чи зручний готельний номер надали, чи змогли організувати цікаву культурну програму і т.д.

   Ми пропонуємо повний комплекс послуг з організації прийому делегацій, у тому числі:

- Допомога в оформленні ділового запрошення;

- Послуги перекладачів, гідів ;

- Зустріч делегацій в аеропорту та ж / д вокзалах;

- Бронювання готельних номерів, відповідно до заявленого бюджету;

- Організація конференцій, семінарів;

- Підбір і оренда залів для переговорів, конференц-сервіс;

- Організація культурної програми для ваших бізнес -партнерів: екскурсії містом, розважальні заходи ;

- Організація харчування, транспорту для перевезення делегації та інші послуги.          

  Наше завдання - організувати прийом делегацій так, щоб налагодити та покращити  ділові і дружні відносин з вашими бізнес- партнерами.