• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Мальовниче Закарпаття

Берегово, термальні басейни, водоспад Камянка,

гірськолижний курорт Плай, Львів

1день

Приїзд до Львова близько 13.00 Обід.

Прогулянка по Львову. Відвідування площі Ринок - музей під відкритим небом.

Приїзд в Берегово. Якщо бажаєте відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміє української, російської мови, тоді Вам потрібно в столицю угорської України - Берегово. Берегово - єдине місто Закарпаття, де переважаючою більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються на двох мовах - українською та угорською. Поселення в приватному готелі (2,3,4-х місне розміщення, зручності в номері.)

Вечеря.

2 день

Сніданок. Екскурсія по Берегово. Саме місто запрошує туристів відвідати готичний костел Всіх Святих ( 1370 ). Костел реформаторів (15 століття), «Графський двір» - садиба князя Бетлені, будинок імперського суду (1908 р).

Факультативно - для дорослих груп пропонуємо відвідування дегустаційних винних підвалів. Ми відвідаємо відомого винороба у третьому поколінні лицаря єдиного в Україні Берегівського Винного Ордену імені Св.Венцела, угорця - Карла Карловича Шоша. Протягом останніх десятеліть Карл Шош брав участь у багатьох конкурсах, фестивалях вин, дегустаціях, спеціальних курсах. Він завоював велику кількість нагород: 14 золотих, 22 срібних, 28 бронзових медалей. Гостям міста знайома продукція сімейної виноробні Карла Шоша. На V фестивалі « Живе вино України» - 2012р. вино « Чорна троянда » отримало вище визнання в номінації «Народна дегустація», і третє - в професійному дегустаційному конкурсі «Сонячне Таїрово-2012». Шош гостинно відкриває двері перед кожним любителем вина. І повірте, йому є що показати і чим здивувати навіть найдосвідченішого дегустатора. Процес виноробства ведеться в домашніх умовах за старовинними і особистими рецептами, в дубових бочках під забороною використання води та цукру. Дегустацію вин проводить сомельє, гості засвоюють основи культури вживання вина (шляхом дегустації близько 18 видів вина), а також 2 види місцевої горілки під назвою «Адьош палінки».

Але найбільше приваблює туристів купання в цілющих водах термальних джерел. Мінеральна вода бє ключем з 1000 метрової глибини, на виході зберігає температуру 35-40 градусів. Купатися можливо як влітку так і взимку у відкритих і закритих басейнах, вода має властивості кремнієво - азотно - вуглекисло - хлоридно - натрієвої з високою мінералізацією. Аналогом є води Нової Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Рекомендується для лікування: урологічних, серцево - судинних, ендокринних, гінекологічних, дихальних шляхів, а також хвороби опорно - рухового апарату.

Купання в басейні Берегівського термального комплексу http://zhayvoronok.net/

АБО

Відвідування нового водного термального комплексу в С.Косінов, вода подається з свердловини глибиною 1600 м http://www.kosino.com.ua/service2.php

Повернення в готель, вечеря

3 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Переїзд до водоспаду Камянка. Ви побачите сам водоспад, який утворився в мальовничому проломі в гірському хребті. Вода водоспаду приходить з масивних камяних брил, а знизу на лівому березі річки Камянка розміщені величезні вертикальні скелі. У кожну пору року водоспад виглядає абсолютно по різному. Пікнік з приготуванням шашликів, печеної картоплі та млинців з чорницями (додаткова оплата). Також тут можна покататися на конях. У зимовий час року - екскурсія на гірськолижний курорт Плай. Катання на лижах, санках. Всі зимові види розваг до ваших послуг.

Переїзд до Львова. Вечеря. Поселення.

Факультативно (попередній запис) відвідування Аквапарку.

4 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія «Львів крізь призму часів» Австрійський. Польський. Сучасний. Купівля сувенірів на память. Відвідування Фабрики Шоколаду. Кавярні та цукерні Львова розорюють для гурманів свої двері. Обід.

Трансфер на вокзал. Відїзд додому.

Вартість туру:

20 +2 1190 грн

40 +4 1050 грн

передбачена комісія

У вартість входить:

  • автобусне обслуговування згідно програми
  • харчування згідно програми
  • проживання 2 ночі в Берегово, 1 ніч у Львові
  • екскурсії по програмі
  • супровід від фірми

У вартість не входить:

  • факультативи,
  • відвідування кавярень,особисті витрати