• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Новий рік хмільними очима у Львові

2 ексклюзивних  тури в програмі !

31/12 Приїзд до Львова. Поселення в готель (на вибір або де будуть місця «Гетьман», «Супутник», «Український дворик"). Підготовка до свята.

Виїзд за місто або в ресотрані готелю. Зустріч Нового 2014 року з програмою, музикою, танцями та конкурсами. Повернення в готель.

01/01 Сніданок. Ексклюзивний туристичний тур «Серце батяра» (близько 6 годин). Місця, де народжується львівське пиво - серце культури легендарних батярів. Ми пройдемо місцями бойової слави видатних бандитів, колишнє «лобне місце», відвідаємо Музей пивоваріння і підземну лабораторію алхіміка, Львівську оперу, історичні місця та ресторани єврейських, українських та вірменських кварталів центру міста. Нас чекає безліч цікавих фактів і анекдотів з життя «темної сторони» Львова. Яскраві враження від занурення в маловідомі сторінки історії Львова доповнить дегустація декількох сортів живого пива, обід і вечеря в знаменитих закладах. Тверезим піти не вдасться нікому!

18:00 Факультативно: відвідування львівського аквапарку «Пляж» www.aqualviv.com.ua - найбільшого критого аквапарку в західній Україні, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Загальна площа даного комплексу сягає майже 14 тис.м2. У розважальній зоні атракціонів - 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, розважальний басейн , басейн з течією, великий 50- метровий басейн, а так само басейн для дітей. У Вас буде можливість оздоровитися в римській парній та джакузі,  відпочити в барах «Тропік » та «Гаваї». Повернення в готель .

02/01 Сніданок. Кожному хочеться втекти від суєти міста, але не завжди можна відправитися на цікаве і захоплюючу подорож. У нас є куточки природи, де Ви зможете відпочити і тілом і душею. Виїзд на пікнік за місто. О 16:00 повернення до Львова.

Ресторанний тур "Від шпацеру до келішка" (3 години). Замість нудних історій про те, «хто, що і коли» збудував - до Вашої уваги історія міста «нетверезими очима». Маршрут підібраний так, щоб можна було побачити і почути найцікавіше в «Старому місті», а в рестораціях - можна почути, як пульсує життя Львова. Фестиваль- ресторація "Лівий берег" - це ресторан у серці Львівської опери. Перехід в Музей ресторацію "Гасова Лямпа"; костел Єзуїтів, фонтан "Амфітріта", унікальна Вірменська церква і двір, де знімали «Трьох мушкетерів". Галицька, «Жидівська кнайпа», «Під Золотою Розою». Легенда Золотої Рози та відвідини старовинних руїн найвідомішої синагоги. Церква Андрія, Бернардинській монастир і легендарний колодязь. Кавярня «Старенький трамвай». "Мазох -кафе" - створене за мотивами творів « батька мазохізму» - письменника Леопольда фон Захер Мазоха, котрий народився у Львові. Львівська майстерня шоколаду - світ цукерок і солодощів за старовинними галицькими рецептами. Візит до "Криївки" - найпопулярніший ресторан України, УПА і ОУН. Стрільба в повстанському тирі. «Почастунок медовухою». Вечеря в "Найдорожчій ресторації Галичини", в народі прозвали "масонська ". Розповідь про світ "вільних художників", його туманні символи і знаки.

03 /01 Сніданок. Виїзд з готелю. Вільний час для прогулянки містом, покупки сувенірів на Вернісажі львівських ремісників і майстрів. Відїзд додому.

 Вартість при групі  20+1 : 1775 грн.

У вартість входить: Екскурсії по програмі, послуги гіда, харчування за програмою, Новорічна вечеря з розважальною програмою.

Додатково оплачується :  Проживання (1/DBL):

Готель Гетьман *** 660 грн (1 чол / 3 ночі)

«Український дворик » 550 грн (1 чол / 3 ночі)

Готель « Супутник » 900 грн (1 чол / 3 ночі)