• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

VIІ Міжнародний конкурс фестиваль

04.01.2017-09.01.2017

День 1  04.01.17

Виїзд зі Львова близько 15.00 ( можливі виїзди з інших міст).

Нічний переїзд по території Польщі.

День 2  05.01.17

Прибуття в Прагу. Поселення в готель.

Автобусно-пішохідний тур по Празі. Значна частина будівель та споруд центральних історичних районів Праги - справжні витвори архітектурного мистецтва. Найвідомішими архітектурними памятками є собор Святого Віта, будівництво якого велося понад 600 років, готичний Карлів міст збудований у XIV столітті із галереєю скульптур епохи барокко, астрономічні куранти на ратушній вежі.

Вечеря.

День 3  06.01.17

Сніданок. Виїзд на екскурсію до відомого чеського замку Палац Штернберк (40км від Праги). Вас запрошує до себе у гості Граф Штернбек, родина якого вже 700 років володіє палацом, та радо вітає туристів з різних країн світу.

Факультативно пропонуємо:

 • відвідання празького зоопарку, де у відкритих та закритих павільонах містяться пантери, тигри, мавпи, жирафи, гігантські черепахи, птахи, комахи. Ви побачите „Індонезійські джунглі” – найграндіознішу споруду серед усіх євпропейських зоопарків. (вх. квиток 5-8 євро)

Повернення до готелю. Вечеря.

День 4  07.01.17

Сніданок. Звільненні номерів. Ранній виїзд у Дрезден.

ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ: відкриття, конкурс, Гала — концерт, нагородження.

Вечеря. Нічліг.

За попереднім замовленням групи можлива організація Різдвяної вечері (дод.оплата)

День 5  08.01.17

Сніданок.

Екскурсія по місту Дрезден, який розташовано на річці Ельба, це найбільший культурний центр Німеччини. Пішохідна екскурсія по місту.

Факультативно пропонуємо:

 • відвідання Дрезденської картиної галереї. Рафаєль, Рембрант, Рубенс, Тіціан – невеликий перелік геніальних митців минулих сторіч, магію творів котрих, ви зможете відчути (вх.квиток 5-10 євро)

Вільний час на шоппінг.

Вечірній виїзд додому.

День 6  09.01.17

Прибуття у Львів.

Вартість туру

група 20+1    220 євро*

група 40+2    205 євро*

*оплата в гривні по курсу оператора на дату оплати

ДЛЯ КЕРІВНИКІВ КОЛЕКТИВІВ ПЕРЕДБАЧЕНО ДОДАТКОВІ БОНУСИ

У вартості туру: 

 • автобусне обслуговування по програмі;
 • проживання в готелі 3* (2,3- х місне розміщення);
 • харчування — сніданки та вечері;
 • екскурсія по Празі; екскурсія в замок Штернберг; екскурсія в Дрезден;
 • мед.страхування.

У вартість не включено:

 • консульський збір 35 євро /дорослі супроводжуючі
 • вхідні квитки до музеїв та інш;
 • фестивальний внесок 30 євро з учасника колективу (але не більше 750 євро за колектив) і 45 євро з соліста (соло, дует, тріо). За участь в додаткових номінаціях - доплата 15 євро за кожну номінацію з учасника колективу та 25 євро з соліста.

Регламент висилаємо під запит

Подача заявок на участь у фестивалі не пізніше ніж за 30 днів до початку фестивалю (у окремих випадках можливо корегувати подачу заявки)

Порядок проведення конкурсу:

 • Конкурс проводиться при присутності в залі журі та публіки.

Учасники конкурсу-фестивалю:

 • До участі в конкурсі-фестивалі запрошуються солісти, ансамблі та творчі колективи молодих виконавців до 26 років з різних країн світу.

Конкурсна програма проводиться у вікових групах:

 • від 6 до 8 років, від 9 до 12 років, від 13 до 15 років, від 16 до 18 років, від 19 років і старше. У кожній віковій категорії допускається наявність до 30% учасників молодше або старше зазначених вікових рамок.

Номінації конкурсу-фестивалю та регламент конкурсної програми:

1. Інструментальна творчість (класичне, народне, джазове, естрадне) - соло, малі форми (дуети), ансамблі, оркестри (тріо, квартет та ін.) Учасники в номінації «Інструментальна творчість» представляють два різнохарактерних твори загальною тривалістю не більше 7 хвилин.

2. Вокальна творчість (академічний, хоровий, народний, фольклор, джазовий, естрадний, шоу-групи, авторська пісня) - соло, дуети, тріо, ансамблі, хори. Учасники в номінації «Вокальна творчість» представляють два різнохарактерних твори загальною тривалістю не більше 7 хвилин. Обовязковою вимогою в даній категорії є виконання одного твору іноземною мовою, а також підбір репертуару відповідно до рівня міжнародного конкурсу!

3. Танцювальна творчість (класичний, народний, естрадний, модерн, джаз-модерн, вільна пластика, брейк-данс, дитячий танець, спортивні бальні танці) - соло, дуети та ансамблі. Учасники в номінації «танцювальна творчість» представляють два номери в одній номінації, причому колективний номер одним складом не повинен перевищувати 6 хвилин, а сольний номер - 4 хвилини (загальна тривалість виступу в номінації - до 10 хвилин колективам і до 8 хвилин солістам і дуетам).

4.Театральна творчість (драматичний, музичний, ляльковий, академічний, театральні мініатюри, уривки з вистав, художнє читання). Учасники в номінації «театральної творчості» представляють конкурсну програму тривалістю не більше 10 хвилин. Для учасників в номінації «Художнє читання» тривалість конкурсної програми (монологи, уривки з творів) до 6 хвилин.

5. Фольклорної творчісті (фольклорно-етнографічні колективи та солісти, що представляють номери і програми, створені на основі фольклору, звичаїв та обрядів). Фольклорні колективи та солісти представляють на конкурс один конкурсний номер тривалістю до 10 хвилин.

6. Мода і дизайн - Молоді дизайнери-модельєри, будинки моделей, театри мод. Молоді дизайнери-модельєри представляють на конкурсну програму 2 колекції з оригінальною назвою. У кожній колекції можуть бути представлені до показу до 10 моделей. Тривалість конкурсної програми до 10 хвилин. Театри мод представляють на конкурсну програму одну колекцію у вигляді міні-спектаклю або шоу. Тривалість конкурсної програми до 10 хвилин.

7. Оригінальний жанр (циркове мистецтво)

8. Декоративно-прикладна творчість. У номінації «Декоративно-прикладна творчість» в конкусной програмі оцінюються до 4х авторських робіт / виробів. Техніка виконання робіт - вільна. На конкурс можуть бути предствалені роботи розміром не менше 20 х 30 см (для художників), роботи приймаються в паспарту з ватману, обовязково вказувати П.І.Б. автора, вік і прізвище викладача.

Нагородження

Всі учасники конкурсу-фестивалю нагороджуються почесними медалями конкурсу. Згідно з рішенням журі в кожній номінації присуджуються наступні звання: «Дипломант», «Лауреат» першого, другого і третього ступенів, «Володар Гран-Прі». Колективи у складі від 3х чоловік і більше отримують при нагородженні один великий Кубок фестивалю та Диплом з присуджених званням, солісти та дуети - малий кубок фестивалю та Диплом. Абсолютний переможець фестивалю отримує Гран-Прі фестивалю та Диплом Гран-Прі.