• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Вікенд в Кракові

1 день

Львів - Краків

Реєстрація на автобусному паркінгу залізничного вокзалу Львова.

Збір групи о 7:30.

Виїзд з м Львів автобусом о 8:00.

Перетин українсько-польського кордону.

Переїзд до Кракова. Пішохідна екскурсія «Стародавній Краків». «Це місто велике і прекрасне, з величезною кількістю будинків, жителів, базарів, виноградників і садів» - так писав про Краків в XII столітті арабський географ Аль-Ідрісі. І не багато чого змінилося з того часу. Краків, королівське місто продовжує захоплювати гостей. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами та Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Суконних рядів, Маріацького Костелу, Ягелонського Університету, в якому навчався Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II.

Поселення в готелі. Ночівля.

2 день

Вавель - Закопане або Ойцов

Сніданок у готелі.

Екскурсія по королівського замку Вавель (20 € / дор., 15 € / дит. До 12 років). Вавель був названий польським Акрополем - це стало висловленням патріотичних почуттів поляків і символічним визначенням ролі Вавеля в польській історії та культурі. На Вавельському пагорбі  замок - укріплення, престижна резиденція королів до початку XVII в. Аркадний внутрішній двір королівського замку є прикладом архітектури «золотого століття польської культури». У королівських палатах приймалися посли і гості з усієї Європи. У Королівському замку на Вавелі знаходиться одна з найцінніших у світі колекцій гобеленів, які отримали свою назву по імені французького містечка Аррас. В унікальній колекції короля Зигмунта Старого і його сина Зигмунта Августа (до нашого часу дійшло лише 136). Ви побачите: реліквії і коштовності польської корони, колекцію польської зброї та обладунків, прикрашених королівської геральдикою, розкішні королівські палати, унікальними колекціями творів мистецтва.

Екскурсії на вибір групи: ці екскурсії підтверджуються при замовленні туру для груп не менше 20 чол.

1. Екскурсія в м Закопане (30 € / дор., 25 € дит. До 12 років). Пішохідна екскурсія по місту. На півдні Польщі, у підніжжя єдиних в країні гір альпійського стилю, лежить Закопане, "зимова столиця" Польщі. Найвисокогірніше місто в Польщі (750-1100 м над рівнем моря) розташований у вузькій улоговині між Татрами і гірським ланцюгом Губалувка. У Закопане приваблюють туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, але і своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича деревяна архітектура. Закопане ось вже більше ста років є центром культурного життя, що дає натхнення артистам і художникам. А центральна вулиця Закопане - пішохідна Крупувка - здатна на кілька днів захопити любителів атракціонів, шопінгу і високої кухні.

Рекомендуємо відвідати чудовий водний комплекс

2. «Терма Буковина Татранська» (вх.квитки оплачуються додатково). Буковинські терми є центром розваги для всієї родини, лікувальним і реабілітаційним центром. Ділянка займає поверхню 4 гектари і розташована в затишній околиці, оточеній лісами з красивою гірською панорамою. Термальні обєкти охоплюють: 12 басейнів з хвилями, парою, течіями; дитячі майданчики, гірки, сауни, парні - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28 -36 ° С.

3. Екскурсія на цілий день в в Ойцовський національний парк (20 € / дор., 15 € дит. До 12 років). Заснований в 1956 році і є одним з 23 національних парків Польщі. На території парку знаходяться скелі і камяні стовпи з вапняку юрського періоду, 220 печер. Найбільша печера - 270 м. Для відвідування туристами відкрито дві печери - Grota Lokietka - найпопулярніша печера серед туристів, щодня з 14.04 по 28.10 (вхідний квиток оплачується додатково) і Jaskinia Ciemna - щоденно з 28.04 по 07.10. (вхідний квиток оплачується додатково). Печери на території природного парку знамениті археологічними розкопками, які в них проводилися. На території парку знаходяться два замки - Пєскова Скала, який добре зберігся до наших днів (вх. квиток оплачується додатково) і Ойцовський замок, від якого до наших днів залишилися всього одні руїни (огляд зовні). Також у парку знаходиться каплиця. яка була побудована в 1901 році на воді, так як в ті часи діяв закон Ніколя II забороняє будівництво сакральних споруд на землі Ойцовського. Крім цього, на територии парку знаходиться музей Ойцовського національного парку ім. Боярина, був відкритий в 1956 році. У музеї представлені експозиції археології, природи та історії парку. Ліси на території парку в основному листяні, в яких домінують гірський клен і бук, завдяки яким восени тут особливо красиво, коли червоні, жовті, фіолетові і місцями зелене листя видніються на тлі білих скель. Для організованих груп та замовленні екскурсій не менш, ніж 14 дн.

4. Екскурсія на пивоварний завод «Живець» з вх .. квитками в музей і дегустацією пива або соку для дітей + сувенір у подарунок! (35 € / дор., 25 € дит. До 12 років). Музей пивоварний завод Живець знаходиться в висічених у скелі підвалах, тоесть на найнижчому рівні пивзаводу в Живці. У 18 залах загальною поверхнею в 1,6 тис. кв. м зібрані унікальні експонати представляють багаторічну історію, як пивоваріння, так і самого Пивзаводу в Живці. Експозиція інтерактивна і мультимедійна. Огляд закінчуєтся дегустацією - знамените свіже пиво "Живець" в історичній обстановці пивзаводу! Пиво марки Zywiec ("Живець") - одне з найвідоміших з Польщі і користується заслуженою популярністю і любовю не тільки в країні, а й за її межами. Пивоварня "Живець" була створена в 1856 році ерцгерцогом Альбрехтом Фредеріком Габсбургом. 150 років тому, у старій, історичній частині пивзаводу був відкритий музей пивоваріння. Музей пива "Живець" є найбільшим і найсучаснішим музеєм такого роду в Польщі.

Повернення в готель. Ночівля.

3 день

Велічка - Львів

Сніданок у готелі.

Звільнення номерів.

Екскурсія в соляні копальні «Велічка» (30 € / дор., 20 € / діти до 12 років з вх. Квитком і русс.яз гідом). "Величка" - це ціле підземне місто на девяти рівнях. Підземні камери і величезні зали, зєднані довгими переходами, прикрашені скульптурами і барельєфами з солі. Це підземні озера і унікальні каплиці. Це - надзвичайно цікава історія древнього і небезпечного промислу - видобутку солі. Шахта - це памятник історії Польщі та польського народу, марка, яка існує у свідомості поляків уже сторіччя. Це також памятник світового класу, один з дванадцяти обєктів в I Списку світової культурної і природної спадщини ЮНЕСКО.

Виїзд на Україну.

Прибуття в м Львів ~ 23: 00-00: 00.

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

 • замок Пєскова Скала - вх. квиток 11 ZL ~ 3 €.

Вартість туру: 109 євро *

* Оплата в гривні за курсом оператора на дату оплати.

В тур включено:

 • вечірня ознайомча пішохідна екскурсія «Стародавній Краків»;
 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • проживання 2 ночі в готелі 2 * -3 *, 2-3х місне розміщення;
 • харчування - 2 сніданки в готелі;
 • ваучер, медична страховка, візова підтримка;
 • супровід керівником фірми.

В тур не включено:

 • консульський збір (польська віза): 37 € + 20 € - дорослі; 20 € -Студенти / пенсіонери / діти до 18 років;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;
 • особисті витрати.

Примітки:

 • туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;
 • обіди та вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;
 • заставна сума при розміщенні дитячих груп у готелі (20 € / чол.) повертається при звільненні номерів у належному стані.

Туристична фірма "МЕРКУРІЙ"

Львів вул.Личаківська 5 / 1а