• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Місце зустрічі змінити не можна...

3 дні

«Що не кажіте – Нема на світі,

Йой, як серце батяра.

Просте, відверте, Деколи вперте,

Йой, то серце батяра»

 

День 1

Приїзд у Львів. Обід. Трансфер вокзал-готель(хостел). Поселення (згідно правил готелю).

Автобусно -пішохідна екскурсія Львовом. Знайомство із старовинним містом. Львів – старе місто з вічно молодим серцем. Його обличчя змінювалось з кожним роком, але донині зберегло неповторний чар старовини. Ми відвідаємо – унікальну площу Ринок, музей просто неба, будівлю Опери, Ансамбль Вірменської церкви, Домініканський собор, Італійський дворик, Музей-аптеку. Ви пройдете вулицями старого міста, ознайомитесь з найціннішими памятками старовини, довідаєтесь про долю багатьох талановитих людей, спробуємо прислухатись до мелодії старого каміння – воно може розповісти чимало . А також піднімемось на найвищу точку міста- Високий замок, де місто можна побачити “як на долоні”.

В цей час у місті триває VII Міське свято "День Батяра". Хто такі батяри? Це ми попробуємо з Вами дізнатись! Львівські батяри - субкультура, що панувала у Львові з середини ХІХ по середину ХХ століття. Батяри мали особливий зовнішній виглад, особливу говірку, полюбляли батярську музику, яка завжди була веселою, енергійною, під яку можна було від душі потанцювати та наспіватись в галасливій кнайпі.

Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):

* відвідання Аквапарку „Пляж” (не забудьте купальники) від 80 грн.

* огляд театру Опери та Балету з переглядом вистави згідно діючого Репертуару

* Відвідати один з славнозвісних львівських пабів та скуштувати пиво, яке вам до душі.

День 2

Екскурсія “ Королівське місто-фортеця Жовква». Починається мандрівка Жовквою від затишної деревяної церкви Св. Трійці з унікальним різьбленим іконостасом. Ви прогуляєтесь давніми, вимощеними ще у королівські часи, тротуарами, відвідаєте величний собор-усипальницю Св. Лаврентія, потужну оборонну синагогу у єврейському кварталі, одну з найбільших у Європі, ну і звичайно ж, королівський замок з вражаючими оборонними укріпленнями. Поряд з Жовквою у Крехові в чудовому лісі, розташований давній монастир оборонного типу Св. Миколая (16-17 ст.)., заснований вихідцями з Києво-Печерської лаври. Його відвІдували багато видатних людей, серед яких були і гетьмани України Хмельницький, Дорошенко, Мазепа, а також московський цар Петро І. Зі святинь у монастирі досі зберігається чудотворна ікона Св. Миколая, привезена ще засновниками монастиря, ігуменом Іоілем та Сильвестром, та чудотворний образ Божої Матері Верхратський. Поряд з монастирем серед надзвичайно мальовничих пагорбів порослого лісом Розточчя витікає джерело з цілющою водою, тому не забудьте взяти її з собою. Повернення до Львова.

Гайда на свято Батяра!!! Гуляти вони вміли щей як! Ви зможете відвідати бятарське містечко з усіма батярськими інтерактивами: батярські шаржі, боді-арт, батярський тир, батярський бетонний завод, сувеніри та, звичайно, з пійлом-лягумінами. У Вас буде можливість навчитись батярським танцям просто на площі Ринок. «Бо де ще є людям так файно, як ту, тільку ві Львові»

Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):

• Відвідати один з нічних клубів міста.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Пропонуємо відвідати:

 • Mузеї релігії;
 • Музей Арсенал;
 • Екскурсія у Музей просто неба “Шевченківський гай”;
 • ярмарку народних сувенірів “Вернісаж”;
 • фабрику шоколаду.

Трансфер готель (хостел)-вокзал. Відїзд до дому.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

 

15+1

20+1

30+2

Готель 3* в центрі міста

755 грн

705 грн

675 грн

Готель 3* 15-20 хв до центру

705 грн

660 грн

610 грн

Хостел в центрі міста(4-6-8 ми місне розміщення)

650 грн

620 грн

585 грн

 У вартість туру входить:

 • проживання 2 ночі в готелі вибраної категорії,
 • харчування по програмі,
 • трансфер вокзал-готель-вокзал,
 • екскурсії по програмі.

У вартість не входить:

 • особисті витрати,
 • вхідні квитки.