• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Екскурсійний тур Будапешт - Відень

Дати виїздів: 24.02, 10.03, 24.03, 07.04, 02.05, 12.05, 26.05, 09.06, 23.06, 14.07, 28.07, 11.08, 25.08  

 1 день, Львів

18: 00-19: 00 - м Львів, Стрийський автовокзал.

Перетин українсько-угорського кордону.

2 день, Будапешт

Ранкове прибуття в Будапешт. Будапешт заслужив не тільки назву «Перлина Дунаю», немає ще однієї такої столиці, в якій є майже сто джерел термальної води, тут є 12 водолікарень і щодня з глибини виходить на поверхню 19 мільйонів галонів термальної води. Оглядова екскурсія по Будапешту. Особливо притягальну силу для столиці має те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти укріплення та залишки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, памятки стилю готики, бароко і ряд надзвичайних памяток архітектури інших періодів.

Розміщення в готелі.

Пропонуємо на вибір, за погодженням з керівником групи:

1) Тропікаріум-Океанаріум (трансфер і вх. квитки оплачуються додатково). У стінах Тропікаріума знайшли собі затишок багато сотень видів тварин і рослин. У 8 залах можна подивитися  на вільно літаючих екзотичних птахів, мармозеток,  алігаторів, неквапливо повзаючих шпороносних черепах, а також тисячі різновидів риб, які плавають в акваріумах. А тепер запрошуємо в "тунель огляду видовищ" - великий басейн обємом  1,4 мільйона літрів, довжиною в 13 метрів і двома скляними стінами, для спостереження за акулами, скатами, що живуть у ньому.

2) Палац Чудес (трансфер + вх. квиток оплачується додатково) - справжній рай для всіх хлопців, які відчувають інтерес до наукових відкриттів, жадають знань і незвичайних дослідів. Спеціальна експозиція, що складається з різного роду логічних ігор, математичних фокусів, фізичних і хімічних експериментів, де в ігровій формі розповідається про складні фізичні явища. Цікаві ігри зі світлом, перспективою, водою, повітрям і твердими тілами, а також з кольором і звуком показують малятам, який складний наш світ. Високий ступінь інтерактивності і можливість здійснити власноруч експеримент, будять у хлопців фантазію і бажання знайти відповідь про причини спостережуваних явищ.

Повернення в готель.

Самостійно ви можете відвідати:

1) Аквапарк «AQUAWORLD» (вх. Квитки оплачуються самостійно). Якщо Ви любителі водних гірок, різних атракціонів та екстриму у воді, то найбільший у Європі критий аквапарк - це те, що варто відвідати. Водно-розважальний комплекс «AQUAWORLD» вражає своїми розмірами: висота купола - 21 метр і на цій висоті розташовані водні гірки! Також тут працює взимку і влітку 15 басейнів з різною температурою води, 11 гірок, загальна довжина яких 1 км !!!

2) Зоопарк в Будапешті (вх. квиток оплачується самостійно). УВАГА !!! Вхід до зоопарку для дітей до 14 років тільки в супроводі дорослих! Зоопарк Будапешта є одним з найстаріших у Європі. Знаходиться він у Міському парку Варошлігет. Тільки в цьому чудовому зоопарку красуні-бегемотихи, які зазвичай у неволі практично не розмножуються, справно народжують бегемотиків щороку. Вчені приписують це чудове явище цілющим властивостям води, яка надходить в зоопарк з тих же джерел, що і в сусідні з зоопарком купальні Сечені. Угорці часто так жартують з цього приводу: якщо Ви захочете народити бегемотика, сходіть в Сечені - і тоді у Вас гарантовано все вийде. «Зірками» угорського зоопарку від недавнього часу стали слоненя Аша, 4 азіатські левенятка.

3) Відвідування однієї з найбільших водолікарень в Європі купальні "Сечені" (вх. квиток оплачується самостійно).

Ночівля.

3 день, Сентендре

Сніданок у готелі.

Екскурсія «Излучина Дунаю»: Вишеградська фортеця і Сентендре з відвідуванням Музею марципанів (25 € / дор., 15 € / діти до 12 років, вх. квиток у Музей марципанів і Вишеградську фортецю оплачуються додатково). Місто Сентендре знаходиться поблизу столиці Угорщини. Саме це містечко давним-давно своєю красою і місцем розташування привернув до себе безліч національностей, вони і творили його незвичайний архітектурний вигляд. Вузькі дивні вулички з безліччю магазинів приведуть нас в центр старовинного містечка - на площу Фе (Fö tér). Приземкуваті різнокольорові будинки, чавунні решітки на них, і ось ми у Благовіщенській церкві. На мідній табличці поруч з входом пояснення: вік, стиль, висота ... Ще кілька кроків - і перед вами двері у світ казки, відкриваємо її і всі разом заходимо в Музей марципанів (вх. квиток оплачується додатково). У середині 90-х років XX століття Карой Сабо заснував такий музей з безліччю солодких на смак експонатів, ідея засновника такої майстерні переступила незабаром кордону Угорщини. І тепер визначити саму «марципанову» країну зараз практично неможливо. Історія свідчить, що батьківщиною марципану була Італія. Але чи так це?

Відвідування Вишеградської фортеці (вхідний квиток оплачується додатково). Північніше Будапешта, де Дунай змінює напрямок течії, над його мальовничими схилами в XIII столітті була споруджена Вишеградська фортеця. Місто виросло не на порожньому місці: ще в стародавні часи біля підніжжя гірського масиву перебували фортифікаційні споруди, побудовані ще римлянами. Вишеградську фортецю побудували після татарської навали. Вишеград стояв на кордоні словянських земель і західних територій. І не дивно, що місто-фортеця зазнало безліч потрясінь: героїчні облоги, полон заколотниками короля Соломона у вежі, викрадення угорської корони зі скарбниці, а потім Вишеград і столиця Угорщини- все це історія Вишеградської цитаделі.

Повернення в Будапешт.

Пропонуємо відвідати:

1) Вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). І сьогодні вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю в межах міста Будапешта вважається однією з кращих екскурсійних «родзинок». Унікальна панорама щедро ілюмінованих набережних, Будайської фортеці, Королівського палацу і Рибацького бастіону занесена в списки Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повернення в готель. Ночівля.

4 день, Відень

Сніданок у готелі.

Екскурсія до Відня (50 € / дор, 35 € / діти до 12 років). Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер». Оточений зеленим кільцем лісів, пахучий ароматами квітів - Відень манить до себе ...

Пропонуємо відвідати:

1) Імператорську Скарбницю (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років; вх. квиток входить у вартість екскурсії). Хранителька тисячолітньої історії Європи, застигла в предметах церковного начиння, коронах, зброю, коштовних каменях і коронаційних шатах імператорів Священної Римської імперії німецької нації. Міфи та легенди Середньовіччя, втілені в безцінних реліквіях «країни святих чудес», постануть перед Вашим здивованим поглядом з усією очевидністю матеріального факту. Ви побачите унікальну восьмикутну Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону, окремий зал "Бургундської скарбниці" регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських, в тому числі "Спис долі".

17:00 - виїзд в Будапешт. Ночівля.

5 день, Егер

Сніданок у готелі.

Звільнення номерів.

Переїзд в Егер - місто, розташоване приблизно в 130 кілометрах на північний схід від Будапешта. Оглядова екскурсія по «бароковій перлині Європи» - м. Егеру. Місто, що є резиденцією Егерської архієпископа. Тут знаходяться церква Іштвана Добо, Ліцеум - одна з найдавніших шкіл країни, що зберігає у своїй бібліотеці видану в 1473 році першу в Угорщині друковану книгу і єдине в країні лист Моцарта. Серед інших визначних памяток: Базиліка, побудована в 1830-х рр. в стилі неокласики і пізнього бароко; Палац Прево, портали якого були нагороджені золотою медаллю на всесвітній виставці в Парижі в 1900 році; фортеця 13 в, стіни якої захищав Їшва Добо; церква Мінаритів (1773); Цистерцианського церква (1743). У місті збереглося кілька турецьких будівель: турецькі лазні і мінарет 17 ст. -

Відвідування винних підвалів в Долині прекрасних жінок з дегустацією вин (15 € / дор., 12 € / діти до 12 років - для дітей гуляш + напій). В околицях Егера в долині Сепашсорьвельд (Долина красивих жінок) знаходяться численні винні підвали, що представляють собою середньовічні погреби, вириті у вулканічному туфі і утворюють ланцюг, протяжністю 140 км. Тут продають вино, зроблене з винограду, вирощеного в околицях, а самим знаменитим вважається червоне вино «Бича кров». Господиня льоху пригостить пятьма сортами вина. Шостий стакан безкоштовно наповнюють вином, яке сподобалося найбільше.

Пропонуємо відвідати на вибір, за погодженням з керівником групи:

1) відпочинок на термальному курорті Егерсалок (вх. квиток оплачується самостійно). Основною визначною памяткою Егерсалок є термальне джерело, що виливає свої глибинні води на півдні селища, покрили весь пагорб соляної бронею. Там, де вода роками струмує по схилу пагорба, утворилася химерна «шапка» з вапняних відкладень площею 1200 кв.м. На території цієї споруди розташовані: 17 відкритих і критих басейнів, басейни з лікувальною водою для прийняття ванн, джакузі, басейни з розважальними ефектами, водна гірка і дитячі басейни надають можливість прекрасно провести тут час як для людей більш старшого віку, так і для молоді.

2) відпочинок в печерних купальнях в Мішкольц-Тапольца (вх. Квиток оплачується самостійно). Мішкольц-Тапольца - знаменитий курорт з єдиною в Європі термальною купальнею в природній, створеної природою печері. На сучасному курорті - термальні купальні "Barlangfurdo" в сталактитових печерах з світловими ефектами, підземною річкою, водоспадами, джакузі, "перлинна ванна", плавальні басейни, тенісні корти і комфортні готелі. Температура води, що заповнює озера великих і маленьких печер, повязаних між собою підземними коридорами, круглий рік + 29С ° ... + 31С °, а глибина води 130-140 см. Вода, вапняно-воднево-вуглекислого, містить йод, бром, магнезій- метаборну і метакремнієвої кислоту, а також родон. Тут проводиться лікування опорно-рухового апарату, нервової системи, бронхіальної астми. Плавальний комплекс оточений приємними лісонасадженнями. Басейн на відкритому повітрі працює тільки влітку, але печерні водойми відкриті цілий рік.

Переїзд по території Угорщини.

6 день, Львів

7:00 - м Львів, Стрийський автовокзал;

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним.

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

 • купальні "Сечені": вх. квиток 4600 HUF в будні, вх. квиток 4800 HUF у вихідні і свята;
 • зоопарк в Будапешті (вх. квиток 2500 HUF / дор., 1800 HUF / дит. до 14 дет);
 • Тропікаріум-Океанаріум (трансфер + вх. Квитки: 14 € / дор., 11 € / діти до 12 років);
 • палац Чудес (трансфер + вх. квиток 13 € / дор., 11 € / діти, студенти);
 • аквапарк "AQUAWORLD" (вх. квитки: вартість 2-годинного квитка в будні дні 2690HUF / дор., 2150HUF / діти до 14 років, у вихідні дні 2990HUF / дор., 2390HUF / діти до 14 років);
 • музей Марципанів (вхідний квиток 2 €);
 • Вишеградська фортеця (вх. Квиток 8 €);
 • купальні в Егерсалок (у святкові дні 3-годинний квиток: 2200 HUF / дор., 1800 HUF / дит. до 14 років; у звичайні дні 3-годинний квиток: 2100 HUF / дор., 1700 HUF / дит. до 14 дет) ;
 • печерні купальні в Мішкольц-Тапольце (вх. квиток 1950 HUF / дор., 1500 HUF / дит.).

Вартість туру: 115 Євро *

* (оплата в гривнях за курсом оператора на день оплати)

Включено в тур:

 • екскурсії:

1. бзорная екскурсія по Будапешту;

2.бзорная екскурсія по м Егеру;

 • проїзд автобусом туристичного класу; проживання в готелях 3 *, 2-х і 3-х місне розміщення;
 • харчування: сніданки в готелях;
 • ваучер, медична страховка групова;
 • супровід керівником групи.

Не включено в тур:

 • консульський збір (угорська віза): 36 € + 20 € - дорослі; 20 € -Студенти / пенсіонери / діти до 18 років;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати;
 • рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;
 • харчування обід / вечеря.

Туристична фірма "МЕРКУРІЙ"

Львів вул.Личаківська 5 / 1а