• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Європейський експрес

Дати виїздів: 24.11.2015, 15.12.2015, 27.03.2016, 03.05.2016

Новинка в турі!!! Шопінг в «McArthurGlen Designer Outlet Parndorf»

1 день

Львів

Реєстрація на автобусному паркінгу залызничного вокзалу Львова. Виїзд зі Львова автобусом в 14:00.

Можливо приєднання туристів в містах: ~ 15:45 Стрий (окружна, заправка Окко). ~ 19:00 Ужгород (окружна).

Перетин українсько-словацького кордону. Ночівля на території Словаччини.

2 день

Братислава - Відень

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд в м.Братислава. Пішохідна екскурсія по місту. Дивно красиве місто з року в рік гарнішає і стає все більш привабливим для туристів. «Прага в мініатюрі» має все, що може побажати примхливий і досвідчений турист: історію і модерн, вузькі вулички і широкі проспекти, музеї і нічні клуби, парки та променади, ресторани і магазини для шопінгу ... У місті гідно і привабливо розвинена система туристичного транспорту. Червоні фургончики курсують по головних визначних памяток столиці та доставляють туристів на пагорб із середньовічним замком, звідки відкривається справді незабутній вид на червоні дахи міста.

Розміщення в готелі.

Трансфер до Відня (20 € / дор, 10 € / діти до 12 років).

Трансфер до Відня та екскурсія у Відні (30 € / дор, 20 € / діти до 12 років).

***підтверджується при замовленні туру для груп не менше 20 чол.

Потрапиши до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світів, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», вражаючий і потопаючий у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточений зеленим кільцем лісів, пахучий ароматами квітів - Відень манить до себе. Пішохідна оглядова екскурсія по місту.

Трансфер в «McArthurGlen Designer Outlet Parndorf» (10 € / дор, 5 € / діти до 12 років).

*** трансфер оплачується додатково і виконується при кількості бажаючих не менше 10 чол.

Шопінг зі знижками до 70%, в 130 бутиках в «McArthurGlen Designer Outlet Parndorf». Тут представлено більше 600 відомих торгових брендів, таких як Adidas, Calvin Klein, Diesel, Gucci, Burberry, Lacoste, Tommy Hilfiger, Nike, Timberland ...

Ввечері пропонуємо відвідати справжній віденський ресторан "Ribs Of Vienna" 1591, де в затишній середньовічній атмосфері, Вам подадуть 1 метр копчених реберець спеціального приготування з пивом. Затишне місце, напівтемрява, склепінчаста цегляна стеля, довгі деревяні столи і неголосний блюз залишать незабутні враження і стане приємним завершенням відвідування Відня.

Ночівля на території Словаччини.

3 день

Прага

Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Переїзд в м Прага.

Пішохідна екскурсія по Празькому Граду - 10 €. Який замок є найбільшим у світі? Ну звичайно, Празький! По його дворах, палацах, музеях і садах можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Усьому комплексу домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших у Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить з Праги одне з найкрасивіших міст у світі.

Обід і екскурсія по романтичній річці Влтава - страви європейської кухні в необмеженій кількості і круїз на теплоході (25 € / дор., 20 € / діти до 12 років). Вид на річку Влтава з оглядового палуби круїзного корабля є одним з улюблених туристичних розваг. Круїзи по Влтаві - ідеальний варіант для знайомства з панорамами Праги в комфортній обстановці.

Пішохідна екскурсія по Старому місту - 10 €. Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Тільки лише Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних памятників, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, мощених бруківкою. Навіть самий досвідчений турист знайде в Празі щось цікаве для себе.

АКЦІЯ "2 в 1": Пішохідна екскурсія по Празькому Граду + Пішохідна екскурсія по Старому місту = 15 €.

Розміщення в готелі.

Ввечері пропонуємо пивний тур по Празі - 10 €.

*** Їжа та напої в пивних ресторанах оплачуються додатково.

Геть пивні в центрі Праги! Це просто театр для туристів. Самі чехи їх не відвідують. І не платять за кухоль пива в 3 рази більше, ніж у звичайній пивній. Ми підемо від центру і відвідаємо кілька пивних ресторанів в тих районах Праги, де нас чекає смачна недорога їжа і прекрасне пиво за нормальними цінами. А найголовніше, що це буде ПРАВИЛЬНА їжа і ПРАВИЛЬНЕ пиво ... Як для чехів!

Самостійне повернення в готель. Ночівля.

4 день

Прага - Дрезден - Карлові Вари

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір групи (виконується 1 з екскурсій):

Екскурсія в місто - курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод "Крушовіце" (40 € / дор., 30 € / діти до 12 років). Дегустація декількох сортів пива в необмеженій кількості. Тільки для дорослих!!! (вх. квиток оплачується додатково). Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий в 14 ст., Засновником якого був чеський король і римський імператор Карл 4. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста. ПОДАРУНОК ФІРМИ *(при замовленні факультативної екскурсії): відвідування заводу "ЯНА БЕХЕРА" з дегустацією цілющого напою бехеровки.

Екскурсія в Дрезден (40 € / дор., 30 € / діти до 12 років).

*** підтверджується при замовленні туру для груп не менше 20 чол. Дрезден, який ще називають Флоренцією на Ельбі, відомий своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройна палата, яка є однією з найбільших в Європі, поряд з Мадридом і Віднем, і, звичайно ж, галерея Старих майстрів, з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших, галерея Нових майстрів, музей гігієни зі скляною людиною, музей порцеляни. Дрезден - одна з найбільших культурних столиць Європи. Пішохідна оглядова екскурсія по місту.

Виїзд в Україну. Нічний переїзд.

5 день

Львів - Рівне - Житомир - Київ

Перетин польсько-українського кордону.

Прибуття в: ~ 13:00 - м.Львів, зал. вокзал, автобусний паркінг; ~ 17:00 - м.Рівне, окружна, готель-ресторан «Айвенго»; ~ 20:30 - м.Житомир, заправка «WOG» при вїзді в Житомир зі сторони Києва; ~ 22:00 - м.Киев, південний термінал центрального зал. вокзалу.

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним!

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

 • Трансфер в "McArthurGlen Disigner Outlet Parndorf" (10 € / дор., 5 € діти до 12 років);
 • Вх. квиток на пивзавод "Крушовіце" - Тільки для дорослих!!! - 15 € з сувеніром.  

Вартість туру пр  оплаті:                            Дорослі                  Діти до 12р

за 6 тижнів                                         140Є*            135 Є*

за 4 тижні                                           150Є*            145 Є* 

менш ніж за 4 тижні                          160Є*            155 Є* 

* Оплата в гривні за курсом оператора на дату оплати

Включено в тур:

 • Екскурсії: Пішохідна екскурсія по м Братислава;
 • Проїзд автобусом туристичного класу.
 • Проживання в готелях 2-3 * 2-3х місне розміщення;
 • Харчування: сніданки в готелях;
 • Ваучер, медична страховка групова;
 • Супровід керівником групи.

Не включено в тур:

 • консульський збір - 35 €;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати;
 • рекомендовані екскурсії,
 • вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;
 • харчування обід / вечеря.

Примітки:

 • туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;
 • обіди та вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;
 • заставна сума при розміщенні дитячих груп у готелі (20 € / чол.) Повертається при звільненні номерів у належному стані.