• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Варіації Львівщини

ЛЬВІВ — ЗАМКИ – ЖОВКВА — УНІВСЬКА ЛАВРА

  Грудень 2014 - Січень 2015р

1 день 

Приїзд до Львов.

Автобусно - пішохідна екскурсія по Львову. Знайомство зі Львовом, старовинним містом: унікальна площа Ринок, будинок Опери, Ансамбль Вірменської церкви, церква Успіння, Домініканський собор, Вернісаж, Італійський дворик, діюча Музей-Аптека... Ви пройдетеся середньовічними вулицями вірмен, євреїв, поляків, росіян, українців - усіх тих, хто творив історію міста, який внесений до реєстру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вільний час для ... «Філіжанка запашної кави ...» або самостійне відвідування будь-який «цукерні»-кондитерської, якими славиться Львів.

Або ж завітайте до Фабрики шоколаду (http://museum-avk.virtual.ua) , де Ви зможете скуштувати смачної львівської гарячої чоколяди та прибдати солодкі сувеніри.

Обід у центрі міста. Вільний час.

Факультативно:

Оглядовий майданчик Львівської Ратуші: ми побачимо дахи міста і маленькі вулички під дуже незвичайним ракурсом.

Прогулянка на екскурсійному трамваї по старовинній частині міста.

Прогулянка по Вернісажу художників, купівля сувенірів на память. 

 

2 день

Екскурсії на вибір:

Варіант №1

Сніданок.

Відчуй себе лицарем середньовіччя. Автобусна екскурсія Золота Підкова.

Золочівський замок. Найкраще збережений замок Золотої Підкови. Побудований в 1630-х рр. як цитадель з бастіонами. У дворі замку розташовані Великий Палац та Китайський Палац. Підгорецький замок. Передбачається, що ще за десять років до появи Версаля італієць Дель Аква з французом Бопланом побудували щось на зразок нічного клубу. Тут розважалися всі європейські монархи.

Екскурсия по Олеському замку - унікальному памятнику архітектури та історії ХIII - XVIII ст. В 1629 р., тут народився король Ян III Собеський, який пізніше часто проживав тут і зібрав численну колекцію творів мистецтва. Замок був власністю Галицько-Волинських князів, а пізніше став власністю Польських королів.

Варіант №2

Автобусна екскурсія: Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу - один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархії впродовж XIV—XVIII ст.ст., осередок чернечогожиття монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-памятка. Один із найстарших монастирів в Україні. Він оточений високими стінами з бійницями й оборонними вежами. У 1944р. у Свято-Успенській Лаврі в Уневі було влаштовано концентраційний табір для духовенства, яке не визнало російське православіє. З 1950 тут розмістили психіатричну лікарню. Розписи в храмі були забілені, в храмі ввлаштовували багаття, на яких спалювали церковні та богослужбові книги. Були сплюндровані і знищені: надгробки, поховання, іконостас.

Варіант №3

Екскурсія “Королівське місто-фортеця Жовква".

Починається мандрівка Жовквою від затишної деревяної церкви Св. Трійці з унікальним різьбленим іконостасом. Ви прогуляєтесь давніми, вимощеними ще у королівські часи, тротуарами, відвідаєте величний собор-усипальницю Св. Лаврентія, потужну оборонну синагогу у єврейському кварталі, одну з найбільших у Європі, ну і звичайно ж, королівський замок з вражаючими оборонними укріпленнями. Поряд з Жовквою у Крехові в чудовому лісі, розташований давній монастир оборонного типу Св. Миколая (16-17 ст.), заснований вихідцями з Києво-Печерської лаври. Його відвідували багато видатних людей, серед яких були і гетьмани України Хмельницький, Дорошенко, Мазепа, а також московський цар Петро І. Зі святинь у монастирі досі зберігається чудотворна ікона Св. Миколая, привезена ще засновниками монастиря, ігуменом Іоілем та Сильвестром, та чудотворний образ Божої Матері Верхратський. Поряд з монастирем серед надзвичайно мальовничих пагорбів порослого лісом Розточчя витікає джерело з цілющою водою, тому не забудьте взяти її з собою.

Повернення до Львова.

Пізній обід.

3 день

Сніданок.

Трансфер у центр міста при умові віддаленого проживання. Пішохідна екскурсія по Львову — Львів Австрійський ( до 4 год.). Панорамний огляд міста з Високого Замку. Це найвища точка міста (413м над рівнем моря) - місто можна побачити «як на долоні».

Оглядовий майданчик Високого Замку - одне з улюблених місць львівських романтиків, закоханих і молоді.

Самостійне поверення в хостел/готель.

Факультативно:

Відвідування музеїв Львова на вибір: музей зброї Арсенал, Історичний музей, Етнографічний, Картинна галерея, Палац Потоцьких, Національний музей. Прогулянка по вернісажу художників — купуємо сувеніри на згадку про міста Лева!

Обід.

Вільний час для самостійного відвідання Аквапарку ( факультативно) Або завітайте у львівські ресторації: Краївка, Синя пляшка, Золота Роза, Масонська Ложа та багато багато інших.

Відчуй Львів на смак!

Відїзд додому.

Вартість туру у грн.

 

10+2

15+2

20+2

25+2

25+3

30+2

30+3

Хостел

965

 

935 885 870 900 850 880

Готель блочна система 2+3 (вигоди на блок)

 

965 

 

935

 

885

 

870

 

900

 

850

 

880

Проживання в хостелі 2 ночі (4, 6 , 8-ми місне розміщення) центр міста Проживання у готелі - блочна система 2+3 , вигоди на блок. 15 хв до центра міста, поруч Аквапарк ( замовляти по можливості скорше) харчування по програмі екскурсії містом трансфер вокзал — хостел -вокзал.

У вартість не входить: вхідні квитки на обєкти, замки, музеї ( 1-15 грн/ос) факультативи особисті витрати