• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Краків, Закопане... Активний відпочинок

 Дати виїзду: 29.10.2015, 26.11.2015, 17.12.2015

1 день, Львів.  

 ~ 22:00 - м Львів, залізничний вокзал, автобусний паркінг. Нічний переїзд на територію Польщі. (15:00 - екскурсія "Елегії стародавнього Львова" для туристів, які приєднуються у Львові).

2 день.  

Копальні Велички - Парки розваг - Краків. За бажанням групи пропонуємо: Екскурсія в Соляні Копальні "Велічки" (вх. квитки оплачуються додатково) - це єдиний у світі гірничопромисловий обєкт, що працює без перерви від середньовіччя до наших днів. Її оригінальні обєкти (штреки, спуски, експлуатаційні камери, озера, шахти, шурфи), загальною довжиною близько 300 кілометрів, розташовані на 9 рівнях, що пролягають до глибини 327 метрів, показують всі етапи розвитку гірської техніки в окремих історичних епохах. Це найбільша у всьому світі відкрита для туристів шахта, з лабіринтами, підземними каплицями і озерами. Соляні копальні, занесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Ця екскурсія підтверджується при замовленні туру для груп не менше 20 осіб. 

Шопінг-центр «Bonarka City Center» - сучасний торговий центр відкрито у листопаді 2009р. 270 торгових приміщень розміщені на площі 91тис.м² (серед них Auchan, Leroy Merlin). Вашій увазі представлений величезний кіноцентр Cinema City, більше 30ти ресторанів, кафе (трансфер оплачується додатково).

Для організованих дитячих груп організовується відвідування парків розваг:  години роботи всіх парків з листопада по березень: 10:00 - 16:00, з квітня - до 17:00, з травня - до 18:00. Парки розташовані по сусідству . На їх території знаходяться ресторани і кафе, розраховані на харчування дитячих груп з вибором меню. 

«Світ Мрії» (вх. квиток оплачується додатково). Це єдине місце, де Ви можете обїхати весь світ за один день. Тут Ви тільки за кілька хвилин перетнете кордон, а геніально розроблені алейки парку проведуть Вас в багато країн до їх найвідоміших визначних памяток. Парк налічує більш, ніж 50 моделей найбільш відомих архітектурних чудес світу, в тому числі: храм Акрополь, Колізей, Пізанську вежу, собор Святого Петра, статую Свободи, китайську стіну, Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, Біг Бен, Сфінкс, Білий дім. Майже всі мініатюри побудовані в масштабі 1:25.

У парку постійно працює Лунапарк, який надасть велике задоволення для дорослих і дітей. Дорослі, які люблять гострі відчуття, обовязково повинні подивитися ПІРАТ-ШОУ і ЄГИПЕТ ХОРОР ШОУ, а також подивитися фільм в 5D MAX технології. А найменші туристи можуть покататися на ел.поезді, полазити по мотузках в так званому «гаю мавп». У парку знаходиться безліч ресторанчиків і кафе, сувенірних крамниць. 

«Парк Середньовіччя» (вх. квиток оплачується додатково). Тут відтворено побут середньовіччя і його представників на території 2,5 тис. кв. м. Вашій увазі представлені: арсенал, кімната тортур, оглядова вежа з терасами, а також експозиції ремісничих будинків (ткачів, шевця, коваля, гончара), житлових будинків. Ви побачите парк драконів і спробуєте стрілянину з луків. 

«Парк Динозаврів» (вх. квиток оплачується додатково). Один з унікальних парків Європи. Особливою його гордістю став пізнавальний маршрут по старому лісі, де зустрічаються "ожилі" доісторичні рептилії, і де ростуть багатовікові дерева. Тут відвідувачі можуть побачити найбільшого у світі "живого" тиранозавра. Під час прогулянки туристи будуть чути голоси динозаврів, "мешкають" в лісі. На шляху їм зустрінуться і фігури перших людей, що зявилися на нашій планеті. Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

3 день, Краків - Закопане - Бялка Татранська.  

 Сніданок. Звільнення номерів. Пішохідна екскурсія «Стародавній Краків». «Це місто велике і прекрасне, з величезною кількістю будинків, жителів, базарів, виноградників і садів» - так писав про Краків в XII столітті арабський географ Аль-Ідрісі. І не багато чого змінилося з того часу. Краків, королівське місто продовжує захоплювати  гостей. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами та Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Суконних рядів, Маріацького Костелу, Ягелонського Університету, в якому навчався Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло II.

Переїзд в м Закопане. Пішохідна екскурсія по м. Закопане. Ознайомлення з інфраструктурою одного з найвідоміших в Європі гірськолижних курортів. Закопане є найпопулярнішим гірськолижним курортом країни. Місто прозване «зимовою столицею Польщі». Гірськолижний курорт розташовується в долині гір Татр. Закопане вважається найвищим містом Польщі. Курорт розташований на висоті 830 метрів над рівнем моря. Тутешні місця вирізняє мякий клімат. Місто знаходиться на півдні Польщі в 107 км від міста Кракова. Зими тут сонячні, снігові і теплі. Традиція гірськолижного спорту зародилася в Закопане 145 років тому. У центрі Закопане знаходяться вершини «Губалувка», «Анталувка» і «Козинець». У місті також знаходиться найвищий і найбільший в країні трамплін - Велька Крокєв.

Рекомендуємо на вибір групи: 

Катання на лижах. Туристи зможуть взяти в оренду гірськолижне спорядження і придбати трансфер до гірськолижної станції Харенда, а ввечері відпочити в чудовому водному комплексі «Терми Буковина» (трансфер і вх. квиток оплачується додатково), підтверджується при замовленні трансферу для груп не менше 10 осіб.

Гірськолижний комплекс Харенда розташований на південно-східному схилі Рафачувкі. Ця пропозиція для початківців (зелені траси) і досвідчених (червона і чорна траси). Харенда щороку притягує клієнтів не тільки сучасністю своєї організації (штучне освітлення, штучний сніг), але і її різноманітністю - на території проходять конкурси, концерти та інші заходи. Комплекс працює з 09:00 до 21:00. На території комплексу розміщені 4 ресторани. Буковинські терми є центром розваги для всієї родини, лікувальним і реабілітаційним центром. Ділянка займає поверхню 4 гектари і розташований в затишній околиці, оточеній лісами з красивою гірською панорамою. Термальні обєкти охоплюють: 12 басейнів (6 закритих і 6 відкритих) з хвилями, парою, течіями; дитячі майданчики, гірки, сауни, парні - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28 -36 ° С. Для тих, хто залишається в Закопане: "Гуральський к (35 € / дор., 30 € / діти до 12 років). Одне з найбільш захоплюючих розваг - катання на санях запряжених кіньми - у супроводі "gorali" (горців) одягнених у національні костюми і з факелами в руках, під назвою кулиг. Воно користувалося великою популярністю ще серед польських міщан. Прогулянка закінчується пікніком в традиційному курені, смаженням ковбасок і розпиванням зігріваючого глінтвейну та гарячим чаєм для дітей. (підтверджується при замовленні трансферу для груп не менше 10 осіб). 

Екскурсія "Прогулянка на собачих упряжках" (група з 4х осіб - 128 €). Це один з найбільш цікавих і захоплюючих видів зимових розваг. Катання на собачій упряжці відбувається в кілька етапів, собак як правило парами запрягають в нарти, або картинг, керуючий собаками каюр (інструктор) встає позаду на полози нарт, або на підніжку картингу щоб управляти собачою упряжкою і натискає на що утримує гальмо, після в них сідає одна людина. Тривалість їзди в упряжках близько 1 години - 3 кола по 2 км, інструктаж (polish / english), можливість спробувати самостійно управляти упряжкою. 

 в Закопане (самостійне відвідування, вх. квиток оплачується додатково).

Приблизно о 22:00 виїзд на Україну. Нічний переїзд.

4 день, Львів. 

Перетин польсько-українського кордону.

Прибуття ~ 08:00 - м Львів, залізничний вокзал, автобусний паркінг.

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним.

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

 • Соляні Копальні «Велички» - вх. квиток 30 € / дор., 20 € / діти до 12 років;
 • Трансфер в Bonarka City Center - 3 € / дор, діти до 12 років - безкоштовно;
 • Парк мініатюр «Світ Мрії» - 7,5 € / дор, 6,5 € / діти до 12 років;
 • «Парк середньовіччя» - 5 € / дор, 4 € / діти до 12 років;
 • «Парк Динозаврів» - 5 € / дор, 4 € / діти до 12 років;
 • Аквапарк в Закопане - від 9,5 € / дор., 6 € / діти до 12 років;
 • «Termy Bukovina» - Трансфер - 6 € / дор, діти до 12 років - 3 €, вх. квиток від 12 € / дор., 8 € / діти до 12 років

Вартість туру: 99 Євро*

*(оплата в гривні по курсу оператора на дату оплати).

В тур включено:

 • пішохідна екскурсія по м Краків;
 • пішохідна екскурсія по м Закопане;
 • проїзд автобусом туристичного класу за маршрутом Львів - Краків - Закопане - - Львів;
 • проживання на території Польщі-1 ніч, 2-3х місцеве розміщення в номерах зі зручностями;
 • харчування - 1 сніданок;
 • ваучер, медична страховка гірськолижна, візова підтримка;
 • супровід представником фірми.

В тур не включено :

 • консульський збір (польська віза): 37 € + 20 € - дорослі; 20 € -Студенти / пенсіонери / діти до 18 років;
 • рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї;
 • особисті витрати.

Примітки:

 • туроператор залишає за собою право зміни порядку проведення екскурсій;
 • туроператор не несе відповідальності за зміну вартості вх. квитків і коливання курсу валют;
 • обіди та вечері проводяться у вільний від екскурсійного обслуговування час;
 • заставна сума при розміщенні дитячих груп у готелі (20 € / чол.) повертається при звільненні номерів у належному стані.

Туристична фірма "МЕРКУРІЙ"

м.Львів вул.Личаківська 5/1а