• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Захоплююча Європа

Дати виїздів: 24.10.2015, 21.11.2015, 28.11.2015, 12.12.2015

1 день

Київ - Житомир - Рівне - Львів - Чоп

~ 18:30 - м Львів, ж / д вокзал, автобусний паркінг;

15:00 - екскурсія "Елегії стародавнього Львова" для туристів, які приєднуються у Львові.

Виїзд на кордон.

2 день

Будапешт

Прибуття в Будапешт. Будапешт заслужив не тільки назва «Перлина Дунаю», але немає на світі ще однієї такої столиці, в якій є майже сто джерел термальної води, тут знаходиться 12 водолікарень і щодня з глибини виходить на поверхню 30 мільйонів літрів термальної води. Оглядова екскурсія по Будапешту. Особливо притягальну силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, памятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайно памяток архітектури інших періодів.

Самостійно відвідування однієї з найбільших водолікарень в Європі купальні "Сечені" (вх. Квиток оплачується додатково).

Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). І сьогодні вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю в межах міста Будапешта вважається однією з кращих екскурсійних «родзинок». Унікальна панорама щедро ілюмінованих набережних, Будайської фортеці, Королівського палацу і Рибацького бастіону занесена в списки Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Розміщення в готелі. Ночівля на території Угорщини.

3 день

Відень

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Оглядова екскурсія по Відні. Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе.

На вибір пропонуємо відвідати:

1. Імператорська Скарбниця (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). Ви побачите Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону, окремий зал "Бургундської скарбниці" регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і Бургундського герцогства, і звичайно ж "Спис долі" і "Чашу Грааля".

2. Музей легендарної імператриці Єлизавети - Sisi Museum (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). Музей прекрасною, всіма улюбленої, і, мабуть, самої загадкової жінки другої половини 19 ст., Яка все життя прожила за власними правилами і загинула за дивним, майже містичного збігу обставин ... Найбільш важлива частина експозицій присвячена особистому житті Єлизавети: прагнення до самотності, небажання брати участь в палацових церемоніях, спортивні успіхи, культ краси тіла та любов до поезії. Тут зібрані експонати, які нагадують нам про історію неспокійною життя імператриці: починаючи з юності в Баварії, любові, заміжжя і життя при дворі Франца-Йосифа I, і до її вбивства в Женеві в 1898 році.

3. Екскурсія в Шенбрунн (35 € / дор., 25 € / діти до 12 років з вх. Квитком у Шенбрунн). Ця екскурсія підтверджується при замовленні туру для груп не менше 20 чол. Палац Шенбрунн. Літня резиденція Будинку Габсбургів, знаменитий палац Шенбрунн. який відвідує більше 6 мільйонів осіб на рік. У Тенністий хащах і провулках величезного парку любила скакати нна коней Сісі і прогулюватися Марія -Тереза і її численні діти. Вашому погляду будуть відкриватися чарівні слуети мармурових статуй і витонченість фонтанів. Відвідування всередині з екскурсією.

Виїзд у готель. Ночівля на території Угорщини.

4 день

Прага

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Переїзд в Прагу.

Пішохідна екскурсія по Празькому Граду. Який замок є найбільшим у світі? Ну звичайно, Празький! За його дворах, палацам, музеям і садам можна бродити цілий день і захоплюватися при цьому приголомшливою красою тисячолітньої історії резиденції чеських королів, імператорів і президентів. Усього комплексу домінує монументальний готичний собор Св. Віта, один з найкрасивіших у Європі. Відкрийте секрет символу Чеської республіки та місця, яке робить з Праги один з найкрасивіших міст у світі.

Пішохідна екскурсія по Празі - Старому місту.

Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Тільки лише Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних памятників, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, мощених бруківкою. Не варто забувати і про дивовижні природні ландшафти чеської столиці та її околиць. Навіть самий досвідчений турист знайде в Празі щось цікаве для себе.

Прогулянка на теплоході по романтичній річці Влтава з обідом (25 € / дор., 20 € / діти до 12 років). Ви зможете помилуватися прекрасними празькими набережними, пропливете під найкрасивішими празькими мостами. Вашим очам постануть незабутні краєвиди Празького Граду, собору святого Віта, Карлова моста, Національного театру і Вишеграду, пагорба Петржін, характерний зелений купол храму святого Ніколая. 20: 00 - збір групи.

Виїзд у готель.

Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

5 день

Карлові Вари або Чеський Крумлов

+ Замок Крумлов або Глубока над Влтавою

Сніданок у готелі.

На вибір пропонуємо відвідати:

1. Екскурсія в місто - курорт Карлові Вари і на Королівський пивзавод "Крушовіце" (40 € / дор., 30 € / діти до 12 років) з дегустацією декількох сортів пива в необмеженій кількості. ТІЛЬКИ для дорослих! (вх. квиток оплачується додатково). Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий в 14 ст., Засновником якого був чеський король і римський імператор Карл

2. Оглядова пішохідна екскурсія по старій частині міста, дегустація води з цілющих термальних джерел. А також Ви зможете самостійно піднятися на фунікулері на оглядову вежу «Діана». Можливість викупатися в басейні з термальною водою в готелі Termal 3 * (вх. Квиток оплачується додатково, мати з собою купальні приналежності). Повернення в готель.

3. замок Крумлов або замок Глубока над Влтавою + р Чеський Крумлов + відвідування фірмового магазину з сертифікованим «Чеським гранатом» від єдиного власника відкритої розробки чеського граната в світі (45 € / дор., 35 € / діти до 12 років). Ця екскурсія підтверджується при замовленні туру для груп не менше 20 чол.

Замок Глубока над Влтавою вважається найбільш романтичним і самим відвідуваним замком на території Чеської Республіки. Його унікальність полягає в тому, що він є єдиним замком у Чехії, виконаним у стилі англійської готики, хоча насправді є копією Віндзорського замку в Англії.

Відвідування замку Крумлов, який по праву визнаний одним з найбільш значущих архітектурних памяток Центральної Європи і є другим за величиною чеським палацово-кріпаком комплексом після Празького граду (вх. Квиток оплачується додатково).

Переїзд в м Ч. Крумлов, близько 40 км.

Можливість пообідати в ресторані з нац. кухнею (оплачується додатково).

Відвідування ювелірного магазину від кооперативу «Granát, duv Turnov », де можна купити справжній «Чеський гранат». Чеські гранати, відомі у всьому світі як богемські, славляться своєю витонченістю і красою.

Чарівне і незабутнє місто - Чеський Крумлов. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Тричі річка Влтава, петляючи, повертається майже на теж саме місце, щоб оточити історичний центр міста. Окрім краси видимої, Вас напевно зачарує атмосфера міста, який, здається ані трохи не змінився за останні кілька сотень років. Ті ж казкові будиночки, вузькі провулки, корчми з відкритими вогнищами і ті ж ремесла. Всесвітня організація ЮНЕСКО включила весь середньовічний міський ансамбль у списки найбільш гідних уваги європейських міст відразу слідом за Венецією. Крумловський град є самим великим у Чехії після Празького граду.

Відвідування національного чеського ресторану з екскурсією, вечерею та дегустацією пива від місцевого пивовара, у супроводі гіда (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років без дегустації). Проводиться при кол-ве бажаючих від 15 чол. Ви дізнаєтеся про історію пива в Чехії, в Крумлові, легенди і факти про пиво, як правильно пити пиво, про застосування пива на кухні і почуєте професійну точку зору від пивовара. Дегустація декількох сортів пива: розливне світле, темне, два пляшкових пива, одне з яких спеціальне ... Пивовар навчає як правильно наливати, як правильно тримати кухоль, розповідає про продукти пивоваріння.

Вечеря - традиційна чеська кухня.

Повернення в Прагу.

З березня ввечері Ви можете відвідати - шоу «Співаючі Фонтан» в Празі (вх. Квитки оплачуються додатково). Співаючі фонтани представляють собою дивний калейдоскоп водного, світлового та сценічного шоу, яке захоплює глядачів з усього світу. На сцені Співочих фонтанів ожили численні сценічні проекти: використання водних і світлових ефектів народжують оригінальні шоу, музичні композиції, покладені на класичну музику і сучасні хіти. Починаючи з 2000 року, успіхом і визнанням у глядачів користуються композиції, що використовують фільмові проекцію на водний екран.

Повернення в готель. Ночівля.

6 день

Нюрнберг або Дрезден

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Екскурсії на вибір групи:

1. Пішохідна екскурсія по м Нюрнберг (50 € / дор., 40 € / діти до 12 років). Ця екскурсія підтверджується при замовленні туру для груп не менше 20 чол. Середньовічний Нюрнберг - вільний імперське місто, один з найбільших центрів розвитку торгівлі та ремесел, а також місто пишних готичних церков, чудових фонтанів, найкрасивішою Різдвяного ярмарку в Німеччині, європейська столиця іграшок, пряників, єдиного в Німеччині червоного пива і знаменитих нюрнберзьких ковбасок. Саме в Нюрнберзі побудували першу залізницю в Німеччині, саме тут був винайдений глобус і кишеньковий годинник на ланцюжку. Рекомендуємо пішохідну екскурсію, під час якої Ви побачите Ринкову площу Нюрнберга - найзнаменитішу в Німеччині, на якій щороку проводиться різдвяний базар, замок Кайзенбург - з нього почалася історія міста, одну з найбільш незвичайних визначних памяток Нюрнберга - фонтан "Подружня карусель" і церква Frauenkirche - головним храмом Нюрнберга. Саме перед Frauenkirche розігруються головні різдвяні урочистості не тільки Нюрнберга, але і всієї Південної Німеччини.

2. Екскурсія в Дрезден (40 € / дор., 30 € / діти до 12 років). Ця екскурсія підтверджується при замовленні туру для груп не менше 20 чол. Дрезден, який ще називають Флоренцією на Ельбі, відомий своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройна палата, яка є однією з найбільших в Європі, поряд з Мадридом і Віднем, і, звичайно ж, галерея Старих майстрів, з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших, галерея Нових майстрів , музей гігієни зі скляним людиною, музей порцеляни. Дрезден - одна з найбільших культурних столиць Європи. Відвідування Дрезденського картиною галереї (вх. Квитки оплачуються додатково). Збір всієї групи.

Переїзд на територію Польщі.

Розміщення в готелі. Ночівля.

7 день

Краків

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в м Краків. Екскурсія по Кракову (10 € / дор., 5 € / діти до 12 років). «Це місто велике і прекрасне, з величезною кількістю будинків, жителів, базарів, виноградників і садів» - так писав про Краків в XII столітті арабський географ Аль-Ідрісі. І не багато чого змінилося з того часу. Краків, королівське місто продовжує захоплювати прибувають в нього гостей. Огляд середньовічних міських фортифікацій з воротами та Барбаканом, Головної Ринкової Площі, Суконних рядів, Маріацького Костелу, Ягелонського Університету, в якому навчався Микола Коперник і Папа Римський Ян Павло

Екскурсії на вибір групи:

1. самостійне відвідування Аквапарку (вх. Квитки оплачуються додатково). Один з найбільших аквапарків у Європі з озонованою термальною водою, нараховує 8 гірок довжиною 740 м, з підсвічуванням і звуковим ефектом, гейзери, альпійські стінки, гроти, джакузі, солярій, сауна.

2. Автобусна екскурсія в Соляні Копальні "Велічки" (вх. Квитки оплачуються додатково) - це єдиний у світі гірничопромисловий обєкт, що працює без перерви від середньовіччя до наших днів. Її оригінальні вироблення (штреки, спуски, експлуатаційні камери, озера, шахти, шурфи), загальною довжиною близько 300 кілометрів, розташовані на 9 рівнях, що пролягають до глибини 327 метрів, показують всі етапи розвитку гірської техніки в окремих історичних епохах. Це найбільша у всьому світі відкрита для туристів шахта, з лабіринтами, підземними каплицями і озерами. Соляні копальні, занесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Збір всієї групи.

Виїзд на Україну.

8 день

Львів

Перетин польсько-українського кордону.

Прибуття в: ~ 10:00 - м Львів, залізничний вокзал, автобусний паркінг;

УВАГА! Зазначене час прибуття просимо вважати приблизним.

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

 • купальні "Сечені": вх. квиток 4600Ft в будні, вх. квиток 4800Ft у вихідні і свята;
 • пивзавод "Крушовіце" - Тільки для дорослих !!! - 15 € з сувеніром;
 • Карлові Вари: басейн з термальною водою в готелі Termal 3 * (100 крон / 1 година, мати з собою купальні приналежності);
 • відвідування замку споруди ХІІІ століття Глубока над Влтавою (вх. квиток 270 крон / дор., 190 крон / діти до 12 років);
 • замок Крумлов (вх. квиток 150 крон / дор., 100 крон / діти до 12 років);
 • Крумлов - обід у ресторані з нац. кухнею ~ 12 €;
 • шоу "Співаючі Фонтани" в Празі (вх. квиток 15 € / дор., 10 € / діти до 12 років);
 • Дрезденська картинна галерея (вх. Квиток 12 € / дор., Вхід безкоштовно або 3 € - аудіогід на русс.язике діти до 16 років);
 • відвідування Аквапарку (46Zl);
 • Автобусна екскурсія в Соляні Копальні "Велічки" (вх. Квиток 25 € / дор., 20 € / діти до 12 років).

Вартість туру пр  оплаті:                            Дорослі                  Діти до 12р

РБ за 8 тижнів                                    170Є*            160 Є*

за 6 тижнів                                         185Є*            175 Є*

за 4 тижні                                           205Є*            195 Є* 

менш ніж за 4 тижні                          225Є*            215 Є* 

* Оплата в гривні за курсом оператора на дату оплати

В тур включено:

 • екскурсія "Елегії стародавнього Львова" для туристів, які приєднуються у Львові;
 • оглядова екскурсія по Будапешту;
 • оглядова екскурсія по Відні;
 • пішохідна екскурсія по Празі - Старому місту;
 • пішохідна екскурсія по Празькому Граду;
 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • проживання в готелях 3 *, 2-х і 3-х місне розміщення;
 • харчування: сніданки в готелях;
 • ваучер, медична страховка групова;
 • супровід керівником групи.

В тур не включено:

 • консульський збір (угорська віза): 36 € + 20 € - дорослі; 20 € -Студенти / пенсіонери / діти до 18 років;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати;
 • рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .; харчування обід / вечеря.