• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

ГРАНД-ТУР країнами Прибалтики 02.09-08.09.2016

КОНЦЕРТНИЙ ТУР РИГА- ТАЛЛІН - ВІЛЬНЮС

02.09.16 середа

Виїзд з Ужгорода/Львова 

03.09.16 четвер

Приїзд в ЮРМАЛУ. Відвідання аквапарку «Akvalande» http://www.akvalande.lv/ (квитки опл. дод., попереднє замовлення).

Приїзд до РИГИ.

Вечеря. Поселення.

Вільний час, нічліг

04.09.16 пятниця

09.00 - сніданок 

10.00 Екскурсія старим містом з гідом. Рига - дуже красиве місто. Його центральний район зберіг цілий комплекс старих, дуже старих і зовсім древніх будівель, що не залишають байдужим нікого. Він вирує, веселиться, притягує тисячі туристів, непомітно закохує їх в себе, змушуючи якщо не затриматися на день-другий, то як мінімум приїхати сюди ще раз.

За свою довгу історію Рига була і німецьким містом, і польським, і шведським, і російським. Сьогодні про ті часи нагадують церква Святого Петра і Будинок Чорноголових, Домський Собор і Порохова вежа, купецька Біржа і Котячий будинок. Скільки таємниць і легенд зберегли будинки та вулички старого міста! Знамениті легенди, щасливі місця для зустрічі закоханих, незвичайні музеї, таємниці ризьких півників на вежах, а також пошуки «птаха щастя» - все це зробить екскурсію по Старому місту незабутньою! Казки та легенди так переплелися з реальністю, що потрапляючи в Старе місто, забуваєш про те, яке зараз століття і навіть число.

16.00 - КОНЦЕРТ

18.00 обідо -вечеря

Вільний час, нічліг

05.09.16 субота

07.00 - сніданок

виїзд до ТАЛЛІНУ 

12.00 - екскурсія по місту. Таллінн - столиця Естонії. Сотні тисяч туристів приїжджають сюди для того, щоб подивитися на Старе місто - найкраще в Прибалтиці, середньовічне місто з готичними будинками, неприступними стінами, вузькими вуличками і стародавніми храмами. За межами Старого міста панує своє, зовсім не туристичне життя, але і тут багато цікавого. На відміну від решти Прибалтики, Таллінн - по-справжньому північне місто, в якому будинки збудовані з грубого плитняка або, найчастіше, дерева, що створює незвичайну і незвичну атмосферу міста. З Фінської затоки вічно дме вітер, тому спеки практично не буває. А ще тут багато красивих парків, і сосни ростуть прямо посеред спальних районів.

17.00 - обідо вечеря

18.00 - КОНЦЕРТ

Поселення, нічліг  

06.09.16 неділя

07.00 - сніданок

вільний час у Талліні 

12.00 виїзд до Риги

16.00 приїзд до Риги

17.00 - КОНЦЕРТ у РИЗІ або ЄЛГАВІ

Вечеря

Нічліг у Ризі.

07.09.16 понеділок

07.00 - сніданок

виїзд до ВІЛЬНЮСА 

12.00 приїзд до Вільнюса

Екскурсія містом з гідом. Дуже радісний і дуже красивий - саме такі асоціації виникають, коли мова заходить про литовську столицю. Тут є все: архітектурні памятки старовини від готики і Ренесансу до бароко і рококо  та сучасні хмарочоси (за їх кількістю головне місто Литви займає 14-е місце в Європі), вузькі вулички і величезні площі, ошатні церкви і та симпатичні пляжі. Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких богів і де був заснований Вільнюс в 1323, прилеглий до нього Замок і вежу Гедімінаса, перлину готичної архітектури - елегантну церква Св.Анни (16 століття), Бернардинський собор і монастир францисканців, Університет - найстаріший в Прибалтиці і Східній Європі, заснований в 1579 році, палац Президента, ворота Зорі (Гостра Брама) з чудотворною іконою Діви Марії (14 століття) і безліч інших обєктів. Під час екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста Ви оглянете міську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі Бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі.

Вечеря. Вечірній виїзд додому (бл. 20.00)

08.09.16 вівторок

Приїзд додому в Ужгород/Львів

15+1 БЕЗКОШТОВНО

Проживання в хостелі (4-6-8 місне розміщення)

ВАРТІСТЬ ПРИ ГРУПІ ВІД 40 осіб + 2 БЕЗКОШТОВНО

 

Діти до 18 р

Дорослі від 18 р

Виїзд/приїзд м. Ужгород

257 е

267 е

Виїзд/приїзд м. Львів

249 е

259 е

*Оплата в гривнях по курсу оператора на дату оплати

ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 01.08.2016

У вартості програми:

 • Автобусне обслуговування по программі;
 • Проживання по програмі: Рига — 3 н, Таллін — 1 н
 • Екскурсії по програмі - 3
 • Концертні виступи;
 • Харчування по програмі (дворазове);
 • Мед. страхування.

Додатково оплачується:

 • Віза 35 євро. Діти до 18р., студенти стаціонару до 21р. та пенсіонери- БЕЗКОШТОВНО;
 • Вхідні квитки на екскурсійні обєкти, музеї;
 • Проїзд у міському транспорті;
 • Особисті витрати

ПОСЛІДОВНІСТЬ ЕКСКУРСІЙ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНО 

ІЗ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ЗАПРОПОНОВАНОГО ОБСЯГУ

Туристична Фірма «МЕРКУРІЙ»

м. Львів, вул. Личаківська, 5/1а