• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Мега активні вихідні

 3 дні

День 1

Прибуття у Львів. Сніданок або обід. Трансфер вокзал — хостел. Поселення в хостел ( 2,4,6,8- місне розселення).

Екскурсія “Львів!!! Тут здійснюються мрії”. Під час екскурсії Ви побуваєте у найцікавіших та захоплюючих місцях, почуєте багато цікавих історій про мешканців Королівського міста. Ви побачите: Славетний Оперний театр ім. Соломії Крушельницької, Площу Ринок — серце та центр життя міста, Міську Ратушу, Високий Замок — найвищу точку міста.

NEW !!!! Майстер клас у приготуванні піци. Ви зможете власноруч приготувати для себе піцу та скуштувати її з найсмачнішим вершковим десертом та молочним коктейлем.

Вільний час.

День 2

Сніданок. 

Екскурсія “Золочівський замок”  та Китайський Палац,  Унівська Лавра.

Надзвичайно багате на памятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок з Китайським палацом (одним з трьох в Європі).

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу - один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархії впродовж XIV-XVIII ст.ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-памятка. Оточений високими стінами з бійницями й оборонними вежами, храм на території виглядає з-за стін витонченим та легким, а при огляді його зсередини монастирських стін вражає міцними, справді фортечними мурами, бійницями та оригінальністю архітектури. У 1950 році розписи в храмі були забілені, в церкві влаштовували вогнища, на яких спалювали церковні та богослужбові книги. Були сплюндровані і знищені надгробки, поховання, іконостас 1731 р. 1991 рік - повернення монахів-студитів в монастир. Монахи Унівської Лаври опікуються дітьми-сиротами шкільного віку, катехизують дітей у місцевій школі, займаються рослинництвом, тваринництвом, городництвом, бджільництвом. У монастирській майстерні виготовляють предмети церковного вжитку (свічки, офірки та вугілля до кадила).

Вечеря. 

 День 3

Cніданок.

У Львові кожна прогулянка має шанс стати мандрівкою. Настільки, наскільки ти здатен бачити красу та розуміти символи минулого. Через Високий замок - найвищу точку Львова, ми потрапимо до Шевченківського гаю - музею архітектури та побуту під відкритим небом, де встановлені дбайливими майстрами привезені з різних куточків західної України млини, хати церкви та інші цікаві та старовинні споруди.

Факультативно пропонуємо: майстер клас у Львівській майстерні шоколаду (від 150грн./особа)

Львів ще з середньовіччя славився «добрим солодким», а вже у 19 столітті шоколад зі Львова експортувався до всієї Європи. Львів завжди умів творити чудеса. І десь далеко-далеко, в Донецьку або Баден Бадені ніхто не розумітиме, чому коли розпаковуєш пакуночок із «чоколядовим» знаком Львівська Майстерня Шоколаду, на обличчі чомусь зявляється посмішка. Бо емоції нестримні, особливо, коли вони з любовю та ще й зі Львова.

 Вільний час. Обід. Відїзд додому.

Для агентів передбачена комісія

ВАРТІСТЬ ТУРУ з особи

Проживання 3 дні

20+1

30+2

40+3

1030 грн

990 грн

965 грн

У вартість входить:

 • Проживання в хостелі 2 ночі (2,4,6,8- місне розміщення),
 • 2-х разове харчування,
 • Екскурсія “Золочівський замок” Унівська Лавра, 
 • Екскурсія “Львів!!! Тут здійснюються мрії”,
 • Майстер клас у приготуванні піци,
 • трансфер вокзал - хостел -вокзал.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки на обєкти,
 • факультативи,
 • особисті витрати.