• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Шоколадні Леви або Осінні канікули у Львові NEW !!!

1 день

Прибуття у Львів. Сніданок або Обід. Трансфер вокзал- хостел. Поселення.

Запрошуємо прогулятися найкращим містом у світі. У гарному товаристві та з гарним екскурсоводом ми оглянемо центральні принади нашого міста, почуємо цікаві, веселі та романтичні, трагічні та комічні, захопливі та незабутні історії про наше місто та його мешканців. Екскурсії будуть проходити центральною частиною міста. Беріть з собою теплий одяг, бо зараз холодні дні.

Вільний час на відпочинок або обід ТА ПРОДОВЖУЄМО...

Мандруємо до Будинку вчених. Цікаві факти про Будинок Вчених

- Будинок вчених до 1939 року використовувався як казино.

- Імпозантний вигляд фасадів будинку витримано у стилі псевдо бароко (необароко). Вишукана елегантність інтерєрів поєднана з унікальною за сміливістю конструкцією майстерно різьбленої сходової галереї вестибюля. Три діючі каміни створюють неповторне відчуття затишку.

- Під час Другої світової війни використовується як пункт набору молоді Галичини на каторжні роботи до Німеччини.

- Інтерєри будівлі використовували для кінозйомок, в тому числі для фільму «ДАртаньян і три мушкетери», саме тут по сходах дАртаньян піднімався до кардинала для партії в шахи.

Вільний час.

Факультативно пропонуємо відвідати: Аквапарк Пляж http://www.aqualviv.com.ua

Повернення в хостел/готель. Відпочинок.

2 день

Сніданок.

Сьогодні на Вас чекають: Майстер-клас - власноруч виливати левів з шоколаду. Це унікальна можливість самостійно виготовити смачний символ Львова. Він буде оберігати кожного, хто ним поласує. Поки наші шоколадні левчики будуть застигати, давайте прогуляємося підземним світом Львова і оглянемо підземелля костелу Єзуїтів. Тут почуємо цікаві істрії та легенди, які розказують тільки під землею, побачимо рештки княжих мурів (ХІV ст.), старовинні фрески (1741-1742 р.), гарний різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.). А от привид Чорного монаха зможуть побачити лише найуважніші дітки. А де ж наші левенята???

Виходимо з підземель на поверхню і вирушаємо на екскурсію-квест “У пошуках львівських левенят”. Ви знаєте скільки левів у Львові? Їх аж 4000!!! Кажуть, хто знайде всіх львівських левів, здобуде силу та мужність цієї відважної тварини. Під час екскурсії ми станемо на крок ближче до цієї мети, адже відшукаємо з вами частину левів. А крім того, побачимо і почуємо про цікавинки центральних вулиць міста. Завершаться пошуки тим, що ми обовязково знайдемо наших шоколадних левів — найбажаніших та найсолодших.

Факультативно о 19.00 пропонуємо відвідати:

 • запрошуємо на екскурсію “Містичний Львів” У ніч, коли легенди оживають, запрошуємо прогулятися вечірнім містом. Ми з вами поринемо у стародавні часи та відчуємо себе частиною історії Львова. Ми допоможемо вам здійснити подорож у часі та дізнатися чому Львів називається на честь сина Данила Галицького, чому комендант Порохової вежі залишився охороняти місто назавжди, що шукає львівський кат, коли бродить нічними вулицями Львова? Ввечері при світлі ліхтарів та смолоскипів ми розгадаємо ці та інші загадки.

3 день

Сніданок. Виселення з хостелу. Речі лишаємо у багажній кімнаті та рушаємо до Цитаделі.

Екскурсія - Львівська цитадель. Зовсім близько від центру Львова розташовується «невелике військове місто» – цитадель. В Україні таких фортифікацій збереглося небагато. Збудована австрійцями протягом 1852-54 років цитадель добре збереглася до наших днів. Хто будував, з якою метою, з чого вона складалася, у чому полягала геніальність архітектора, яке мала стратегічне значення, скільки вояків поміщала, на який час була здатна забезпечити функціонування гарнізону, як використовувалась під час воєн та у мирний час? Про все і навіть більше ви дізнаєтесь під час екскурсії.

Самостійне відвідання музею зброї “Арсенал”

Трансфер на вокзал. Відїзд додому. До зустрічі!

При групі від 20 осіб вартість туру 830 грн/особи

керівникам бонуси !!!

У вартість входить:

 • трансфер зал.вокзал - хостел — зал.вокзал,
 • проживання 2 ночі ( розміщення у хостелі центр міста по 4-6 осіб у кімнаті)
 • екскурсії по програмі
 • сніданки ( 3р)
 • майстер-клас з виготовлення шоколадних левів,
 • екскурсія підземеллями костелу Єзуїтів та квест “У пошуках львівських левенят”,
 • вхідні квитки в підземеллями костелу Єзуїтів,
 • звичайно подарунок – самостійно вилиту плиточку шоколаду з левами.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки на обєкти
 • факультативи
 • особисті витрати