• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Мої найкращі канікули!

Німеччина, Нідерланди, Бельгія


Львів – Берлін – Заансе Сханс – Волендам – Амстердам – Брюсель – Дрезден –  Львів

1 день (15.10.2016)

7:00 - зустріч і реєстрація туристів керівником групи на ж/д вокзалі м.Львова, автобусний паркінг.

7:30 - виїзд на кордон.

Перетин українсько-польського кордону.

Переїзд по території Польщі і Німеччини.

Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.

2 день (16.10.2016)

Сніданок, виселення з готелю.

Ласкаво просимо в Берлін!

Увага в цей день пересуваємося по Берліну громадським транспортом! Квитки оплачуються самостійно!

Пропонуємо на пішохідну екскурсію по Берліну.

Під час цієї екскурсії Ви не тільки познайомитеся з містом і його історією, а й дізнаєтеся, де і як можна купити квитки, де краще робити шопінг, куди можна піти ввечері і який музей в Берліні потрібно обовязково відвідати.

Пропонуємо також відвідати:

- Музей Пергамон (13 € + вхідний квиток)

Знаменитий Пергамський музей не випадково є самим відвідуваним музеєм Берліна. Тут Ви зможете опинитися в стародавніх містах Малої Азії і Месопотамії, піднятися сходами Пергамського вівтаря, пройти під воротами Мілетського ринку, вратами Іштар і по вулиці процесій з Вавилона. Архітектурні памятки старовини допоможуть перенестися в минуле великих цивілізацій в історії людства.

- Берлінський зоопарк (вх.квитки + квитки на автобус оплачуються додатково)

У прекрасно оформленому зеленому куточку міста площею в 35 га живі й здорові більше 13 000 тварин. В екзотичних павільйонах і відкритих вольєрах можна познайомитися з рідкісними тваринами - великими пандами, горилами, птахами ківі. В чудовому акваріумі при Берлінському зоопарку можна прогулятися по річковим і океанським ландшафтам від Великого барєрного рифа з тропічними рибами і акулами до місць проживання крокодилів в джунглях Амазонки.

- Пішохідну екскурсію «Контрасти Берліна» (10 €)

Берлін - місто особливо помітних контрастів, які ще яскравіше виражені у вечірньому світлі. Контрастним буде і наш маршрут по вечірній столиці: останки берлінської стіни, нацистське минуле на меморіалі Топографія терору і сучасна архітектура Потсдамської площі в сяйві нічних вогнів. Ви побачите площу Марлен Дітріх - центральне місце подій знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, Бульвар Зірок кіно, музей Лего, Берлінську філармонію.

21:00 - збір групи, нічний переїзд в Амстердам!

3 день (17.10.2016)

Ранковий приїзд до Нідерландів.

Зупинка на сніданок (оплачується додатково).

Поїздка в Заансе-Сханс і Волендам.

Ви познайомитеся з реальною законодавчою і яскравою Голландською глибинкою Район навколо річки Заан знаменитий перш за все тим, що тут цар Петро Великий осягав мистецтво кораблебудування, працюючи простим теслею інкогніто.

Пять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan. Старі деревяні будинки і вітряні млини 17-18 ст. були перенесені з найближчих районів і повністю відновлені в своєму первісному вигляді.

За двадцять кілометрів від Заансе Сханс знаходиться ще одне популярне туристичне місце - Волендам. Ми перенесемося з фольклорного села вітряних млинів в рибальське село. Саме так позиціонують Волендам. Рибальське село Волендам - ​​це дуже доглянуте затишне містечко, де хочеться оселитися.

Оглядова екскурсія по Амстердаму з оглядом квіткового ринку, площі Дам, Королівського Палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.

Піша прогулянка по історичному центру Амстердама, в яку включається огляд Центральної площі Дам, будівлі Королівського палацу, розташованого навпроти монумента, встановленого в память полеглим у Другій Світовій війні, протестантської церкви Nieuwe Kerk, а також будівлі музею Мадам Тюссо. Далі маршрут проляже по вулиці Рокині, що простягнулася вздовж каналу Сінгел, одного з 4-х центральних каналів, оповили місто, і визначав в 14 столітті кордон Амстердама. Далі ми відвідаємо вулицю і площу Спюі, де в даний час розташовується адміністративний центр університетських факультетів і лютеранська церква 17 століття і на площу Мунте, що в перекладі з фламандського означає «монета», де височіє вежа Мунте 17 століття, розташована в самому центрі вулиці Калвестраат - найвідомішої торгової вулиці в Амстердамі.

Третя частина екскурсії, мабуть, найцікавіша, так як вам належить побачити майже весь Амстердам, здійснюючи годинну прогулянку на катері по каналах (15 €). Уздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, будинки багатих купців 17 століття, старовинні адміністративні будівлі, шикарні особняки з гербами їхніх колишніх власників.

У культурному плані в Амстердамі є маса музеїв - доступних, цікавих і, що важливо, навчальних. Головний - НЕМО (вхідні квитки оплачуються додатково), науково-практична колекція якого відповідає на всі найважливіші питання «чому», «як» і «навіщо». Тут торгують, мацати, вертіти і гатити можна все і вся.

Вечеря.

Розміщення в готелі на території Нідерландів. Ночівля.

4 день (18.10.2016)

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд в Брюссель.

Запрошуємо на екскурсію Магія Бельгії.

Брюссель - це сучасна столиця Бельгії, а саме місто асоціюється зі свободою, демократією, лібералізмом і дотриманням прав людини. Тут знаходиться безліч міжнародних організацій, включаючи штаб-квартиру НАТО і будівля Європейської комісії ЄС. Хоча в 60-х роках минулого століття Брюссель піддався масштабній перебудові історичного центру, і зараз на території Брюсселя збереглися старовинні будинки і собори, в архітектурі яких виразно проявляються риси фламандського бароко і середньовічної готики.

5 день (19.10.2016)

Сніданок, виселення з готелю.

Переїзд в Дрезден.

- Екскурсія по м.Дрезден.

Дрезден, який ще називають Флоренцією на Ельбі, відомий своєю архітектурою і музеями. Це і скарбниця саксонських князів, і збройова палата, яка є однією з найбільших в Європі, поряд з Мадридом і Віднем, і, звичайно ж, галерея Старих майстрів, з полотнами Рафаеля, Тиціана, Рубенса, Веласкеса і багатьох інших, галерея Нових майстрів, музей гігієни зі скляним людиною, музей порцеляни. Дрезден - одна з найбільших культурних столиць Європи.

У вільний час радимо відвідати Дрезденську картинну галерею (вхідні квитки оплачуються додатково).

Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

Переїзд в готель на території Німеччини. Ночівля.

6 день (20.10.2016)

Переїзд по території Польщі.

Тепер готуйтеся до сюрпризу !!! На нас чекає вікторина під час якої діти зможуть провітрити свої знання і те, як освоїли новий матеріал по країнах і не тільки ...

Перетин кордону.

Час прибуття до Львова на ж/д вокзал приблизно 15:00 (залежить від часу проходження кордону).

ВАРТІСТЬ ТУРУ 265  ЕВРО

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВІЗИ ПОДАТИ ДО 29.09.2016

У ВАРТОСТІ:

  • екскурсії Берлін, Заансе Сханс, Волендам, Амстердам, Брюссель, Дрезден;
  • сніданки в готелях (3 рази);
  • проживання у готелях (3 ночі);
  • групова страхівка;
  • супровід гіда по маршруту.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

  • факультативні екскурсії;
  • вечері (5 вечерь 95 евро);
  • віза: дорослі 60 евро, діти до 18 років, студенти стаціонару до 21 року, пенсіонери 25 евро.