• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Прикольними містами Краків-Величка-Прага 4 дні

17.10,26.10,31.10.2014

У вартості туру: КРАКІВ, ПРАГА!

Нас чекає Весела і Пізнавальна Вікторина з отриманням приємних призів!

День 09.30 Збір на екскурсію на Львівському залізничному вокзалі. 10:00 Екскурсія «Тільки у Львові». Для початку ми відвідаємо собор Святого Юра - одне з найкрасивіших архітектурних будівель міста. Захоплення викликає як зовнішній вигляд собору, так і його інтерєр. Потім ми відправимося в центральну частину міста, прогуляємося по вузеньких вуличках древнього Львова. Тут розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами костел Успіння і Домініканський собор, височить над черепичним морем Ратуша ... Кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію! А в завершенні екскурсії ми вирушимо на Високий замок - стародавню колиску Львова, звідки відкривається панорамний вид на місто з висоти пташиного польоту ... 14.00 Для туристів, які НЕ бажають відвідувати екскурсію збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». 15:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Ночівля на території Польщі.

День  Сніданок. Оглядова екскурсія по місту «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетення легенд ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один з найстаріших вузів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на память про проведені тут хвилини ...

У вільний час рекомендуємо відвідати: "Соляні Копальні" Велічки "(опл. додатково) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі девятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старовинних легенд, а оригінальна техніка і інструмент - дають можливість відчути чудову силу природи! «Парк мініатюр і Лунапарк» (опл. додатково). Тільки тут за кілька годин у нас буде можливість побачити всі найважливіші обєкти в Європі, і з вітерцем проїхатися на цікавих атракціонах. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, де море сміху, розваг і радості!! Вечеря* ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Переїзд в готель. Ночівля на території Чехії.

День  Сніданок. Приїзд до Праги. Пішохідна екскурсія "Прага - місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця .... Всього й не перелічити! Рекомендуємо захоплюючу подорож з обідом і екскурсією на кораблику по Влтаві (опл. додатково). Відвідування "Співочих фонтанів" (опл. додатково). Під класичну сонату чи сучасну мелодію прозорі струмені піднімаються в повітря і розсипаються, створюючи незвичайно чудову гру світла і звуку, яка полонить і заворожує.

Тепер готуйтеся до сюрпризу! Нас чекає Вікторина, в ході якої діти зможуть перевірити свої знання і те, як засвоїли новий матеріал по Польщі і Чехії.

День  Повернення в Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 15:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал.

Ціна при оплаті:                 до 10.09 160 є*

                                      після 10.09 168 є*

Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти!

15+1  БЕЗКОШТОВНО

Вартість включає:

 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання по маршруту: готель 2* туристичного класу зі сніданками (3-4 місне розміщення); Сніданок - порційний: чай, кава, мюслі, хліб, масло, джем. Обовязкове гаряче блюдо: (яєчня з сосисками і овочами або рівноцінна заміна).
 • оглядові екскурсії згідно програми;
 • страховка (групова);
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Вартість не включає:

 • рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні обєкти; - Соляні копальні Велички - 23євро / діти до 12 років - 18євро; - «Парк мініатюр і Лунапарк» - 18 євро; - Співаючі фонтани - 460 крон / діти до 16 років - 430 крон. - Кораблик Влтава - 480 крон / діти до 16 років - 380 крон.
 • дод. харчування - напівпансіон: - 2 обідо - вечері - 28 євро.
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 20 €. Консульський збір НЕ оплачують пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р. Послуги Візового Центру оплачують все.

Гарантійний Депозит є Обовязковим при замовленні дитячої програми. При подорожі дитячих і студентських груп бувають ситуації, коли відбувається псування майна готелів і автобусів. Згідно з міжнародною практикою, готелі та перевізники вимагають у таких випадках справляння гарантійного депозиту з усіх членів дитячої або студентської групи. На початку туру Представник Замовника, супроводжуючий дитячу групу збирає гарантійний депозит у розмірі 15 євро з кожного туриста до 18 років, включно, з організованих груп. Після закінчення туру, якщо збиток майну не було завдано, гарантійний депозит повертається туристам.