• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Балтійськи береги Рига-Юрмала-Талін-Стокгольм-Вільнюс 6 днів

Львів - Рига - Юрмала - Таллінн - Стокгольм - Вільнюс - Львів

Екскурсії по Вільнюсу, Таллінну, Стокгольму, і Ризі!

18.10, 25.10.2014

Нас чекає Весела і Пізнавальна Вікторина з отриманням приємних призів!

1 День  09.00 Екскурсія "Тільки у Львові...". Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час... По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині ... Костел Успіння, Домініканський Собор, гостинно відкриває свої двері Стара Аптека... Вільний час. 14.00 Для туристів, які НЕ бажають відвідувати екскурсію, збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». 14:30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Переїзд по території України. Перетин кордонів. А тепер - Вікторина! Переможе найдотепніший і допитливий!. Нічний переїзд до Латвії.

2 День Сніданок. (*дод. харчування). Запрошуємо на екскурсію «Рига - Маленький Париж Півночі». Так, так, саме так у 30-ті роки XX століття називали Ригу за її бурхливе нічне життя. Що зберігає в собі безліч таємниць і загадок, з плином часу Рига стає все більш привабливою. Тут рідко бувають холодні зими, і влітку не відчувається втома мегаполісу. Вільний час.

Для бажаючих екскурсія «Місто музикантів і квітів - Юрмала». Юрмала - це мякий балтійський клімат і повітря, насичене ароматом сосен, просторі чисті пляжі, морські хвилі, лікувальні грязі та мінеральні джерела, басейни, аквапарк, тенісні корти, концерти та конкурси. Ласкаво просимо в Юрмалу, місто відпочинку і романтики. Переїзд в Таллін. Ночівля.

3 День Сніданок. Виселення з готелю. Нас запрошує «Лицар Балтійського моря - Таллін». Його історія почалася більше 850 років тому. Столиця Естонії - це місто-музей під відкритим небом. З перших хвилин нам стає ясно, що ми потрапили в іншу епоху. Мереживні переплетення вузьких вуличок заворожують, хочеться нескінченно блукати по них до ранку. Таллінн поєднав у собі старовинні площі, сучасні висотні готелі, величезна кількість зелені і мальовничий порт. Прогулянка по Таллінну - це реальне дотик до середньовічної європейської культури. Всюди супроводжує кришталева чистота моря і повітря з легким ароматом імбиру. Вільний час. Можна відвідати (оплата по меню) часниковий ресторан Balthasar, ресторани з середньовічною кухнею Peppersack, Kuldse Notsu Körts. Ресторан "Old Hansa". Екскурсія «Палац і парк Кадріорг» (вх квитки). Талліннський палац Кадріорг полонить нас своїм затишком.  Палац і парк Кадріорг був закладений Петром I в «долині Катерини». Незабаром парк став одним з найулюбленіших місць для прогулянок мешканців Таллінна. Таким він залишається і досі. Для бажаючих екскурсія в Ратушу (вх квиток). Талліннська ратуша знаходиться в самому серці Старого міста. 18:00 - Відплиття в Стокгольм на поромі. Ночівля на поромі.

День  Сніданок на паромі (оплачується додатково). 09:30 - прибуття до Стокгольму. Екскурсія «Місто на воді - Стокгольм». Стокгольм - столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Нас чекає надзвичайне місто, розташований серед зелені лісів і синяви каналів, які поділяють її на 14 островів. Стокгольм відомий своєю багатою історією і безліччю памяток. Ми хотіли в казку ... і тому ми тут. Екскурсія по середньовічних вуличках Старого міста - Gamla Stan. Ми потрапимо туди, де як і раніше панує дух лицарських часів. Казкові будиночки, крихітні башточки, бруковані вулички, нескінченні Летніци і арочки, мнoжecтвo сувенірних мaгaзінчікoв ... «Таємний Фрегат Vasa» (вх. квиток). Нас чекає єдиний у світі збережений до наших днів корабель 17-го століття. Це символ людської гордості, марнославства, самовпевненості. На корабель на ті часи витратили величезні гроші. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія. 17:30 - відплиття порома зі Стокгольма до Риги. Ночівля на поромі.

День  Сніданок на паромі (оплачується додатково). 10:00 - прибуття в Ригу. Переїзд до Вільнюса. Екскурсія по Вільнюсу. Вільнюс - столиця Литви, один з найстаріших міст Європи. Розташований на березі річки Неріс, Вільнюс заслужено має репутацію міста гостинного, душевного, гармонійного і ... трохи туманного. Вільнюс пишається своїм історичним центром, одним з найстаріших і найкрасивіших в Європі. Прекрасне поєднання стилів готики, ренесансу і бароко зачарує нас. Вільнюс - це церкви і костели, які уживаються разом, затишні кафе і ресторани, комфортабельні готелі і багато-багато зелені парків і скверів. Виїзд на Україну.

День  По дорозі зупинка на сніданок (*дод. харчування) Час прибуття до Львова орієнтовно 17:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на ж.д.залізничний вокзал.

Ціна при оплаті:                 до 30.09 218 є*

                                      після 30.09 230 є*

Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти!

 15+1  БЕЗКОШТОВНО

 Вартість включає:

 • Зустріч представником компанії
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • Супровід керівника групи від компанії по маршруту
 • Групова медична страховка
 • Проживання по маршруту: Готель 2* -3* туристичного класу в межах міста з сніданками. Сніданок - порційний: чай, кава, мюслі, хліб, масло, джем. Обовязкове гаряче блюдо: (яєчня з сосисками і овочами або рівноцінна заміна).
 • Екскурсії, вказані в програмі

Вартість не включає:

 • Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:• Кадріорг 16Є. • Фрегат Васа 18є:
 • Дод. зарчування - Напівпансіон: 2 сніданки (після нічних перездів) -26 євро • 5 обідо - вечерь = 80 євро.
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
 • Консульський збір 35 €. Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору: пенсіонери, діти до 18 років.

Гарантійний Депозит є обовязковим при замовленні програм. У разі псування майна готелів і автобусів, стягується гарантійний депозит у розмірі 15 євро з кожного туриста до 18 років, включно. Депозит зберігається до завершення туру у Супроводжуючого туристичної групи і є фінансовою гарантією на випадок заподіяння шкоди готелю або транспортному засобу. Після закінчення туру, якщо збиток майну не було завдано, гарантійний депозит повертається.