• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Ще трішки і Берлін !!! Варшава-Берлін-Вроцлав 5днів

15.10, 22.10, 26.10, 29.10.2014р

У вартості туру: ВАРШАВА, БЕРЛІН, ВРОЦЛАВ!

Нас чекає Весела і Пізнавальна Вікторина з отриманням приємних призів!

1 День 09.30 Збір на екскурсію на Львівському залізничному вокзалі. 10:00 Екскурсія «Тільки у Львові». Для початку ми відвідаємо собор Святого Юра - одне з найкрасивіших архітектурних будівель міста. Захоплення викликає як зовнішній вигляд собору, так і його інтерєр. Потім ми відправимося в центральну частину міста, прогуляємося по вузеньких вуличках древнього Львова. Тут розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами костел Успіння і Домініканський собор, височить над черепичним морем Ратуша ... Кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію! А в завершенні екскурсії ми вирушимо на Високий замок - стародавню колиска Львова, звідки відкривається панорамний вид на місто з висоти пташиного польоту... 14.00 Для туристів, які НЕ бажають відвідувати екскурсію, збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». 15:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».  Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. Ночівля на території Польщі.

2 День Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова автобусна екскурсія «Королівська столиця - Варшава» - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Варшава зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом; суворо-величні костели. Вся ця краса відбивається в ріці Вісла.

У вільний час рекомендуємо відвідати візитну картку Варшави - резиденцію польських королів, прекрасний Королівський палац (опл. додатково). А під захоплюючу історію про палац, який повстав з попелу, ми відвідаємо королівські покої, в яких зберігаються картини відомого великого польського художника - Яна Матейки. Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Нічний переїзд до Берліна.

3 День Приїзд в Берлін. УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО МІСТУ НА ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ! (Квиток оплачується самостійно) Оглядова екскурсія «Одкровення Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Чудовий будинок Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму. Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

4 День Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Вроцлава - легендарну колиску Польщі! Екскурсія "Священна квітка Європи" - вважається одним із найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною окрасою якої є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен з нас знайде частинку своєї мрії. Обід * ("Дод. харчування - Напівпансіон").

У вільний час рекомендуємо відвідати Аквапарк (вх. квиток опл. додатково) - де нас чекають криті, відкриті з хвилями басейни, дитячі з атракціонами, джакузі, і звичайно багато розваг, сміху та радості.

Тепер готуйтеся до сюрпризу! Нас чекає Вікторина, в ході якої хлопці зможуть перевірити свої знання і те, як засвоїли новий матеріал по Польщі та Німеччині. Нічний переїзд в Україну.

5 День. Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно 10:00 - 11:00.

Ціна при оплаті:                 до 10.09 180 є*

                                      після 10.09 188 є*

Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти!

15+1  БЕЗКОШТОВНО

Вартість включає:

 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • проживання по маршруту: готель 2* -3* туристичного класу зі сніданками (3-4 місне розміщення);
 • оглядові екскурсії згідно програми;
 • страховка (групова);
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Вартість не включає:

 • рекомендовані програми,
 • вхідні квитки в екскурсійні обєкти; Королівський палац - 20€ /діти до 12 років - 16€; Zoologischer Garten - 16€ / діти до 15 років - 8€; музей Пергамон - 21€ / діти до 16 років - 11€; Аквапарк - 8€;
 • дод. харчування - напівпансіон: 3 обідо - вечері - 68 ;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 20 .

Гарантійний Депозит є Обовязковим при замовленні дитячої програми. При подорожі дитячих і студентських груп бувають ситуації, коли відбувається псування майна готелів і автобусів. Згідно з міжнародною практикою, готелі та перевізники вимагають у таких випадках справляння гарантійного депозиту з усіх членів дитячої або студентської групи. На початку туру Представник Замовника, супроводжуючий дитячу групу збирає гарантійний депозит у розмірі 15 євро з кожного туриста до 18 років, включно, з організованих груп. Після закінчення туру, якщо збиток майну не було завдано, гарантійний депозит повертається туристам.