• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Будапешт-Прага-Берлін 5 днів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ  

21.10, 28.10.2014

1 День 14:00 Виїзд з м.Львів, зал. вокзал, автобусний паркінг; ~ 18:30-19:30 - м. Чоп, заправка «ОККО» (окружна). Виїзд на кордон. Прибуття до Угорщини. Розміщення в готелі. Ночівля.

2 День Звільнення номерів. Сніданок у готелі. Виїзд в Будапешт. Автобусна ознайомча екскурсія по Будапешті. За красу і романтичну атмосферу Будапешту присвоїли статус Парижа Східної Європи. Це чарівне місто відрізняється своєю культурною витонченістю, яка спокушає і зачаровує. Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом. Екскурсія в м. Сентендре (20 € / дор, 15 € / діти до 12 років). З початку XX століття місто стало улюбленим місцем художників і скульпторів. Сьогодні він вважається справжньою Меккою музеїв. Численні музеї, антикварні лавки, православні церкви і вузькі звивисті вулички, що біжать по горбах, створюють цьому містечку неповторний колорит. Відвідування унікального музею марципанів (вхідний квиток в подарунок!). За Вашим бажанням можливий обід (оплачується додатково).

Екскурсії на вибір групи: 1. Пішохідна екскурсія по Будапешту (15 € / дор., 10 € / діти до 12 років). Проспект Андраші називають Єлисейськими Полями Будапешта, тут розташована величезна Площа Героїв. Вибудувана в нео-готичному стилі будівля Парламенту на березі Дунаю - найзнаменитіша будівля Будапешта. 2. Прогулянка на кораблику по Дунаю (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю в межах міста Будапешта вважається однією з кращих екскурсійних «родзинок». 3. Самостійне відвідування однієї з найбільших водолікарень в Європі купальні "Сечені" (вх. квиток оплачується додатково).

Розміщення в готелі на територии Угорщини. Ночівля.

3 День Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Виїзд в м. Прага. Пішохідна екскурсія по Празі - Старому місту. Прагу недарма називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних памятників, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, мощених бруківкою. Прогулянка на теплоході по романтичній річці Влтава з обідом (25 € / дор., 20 € / діти до 12 років). Ви зможете помилуватися прекрасними празькими набережними, пропливете під найкрасивішими празькими мостами.

Розміщення в готелі на територии Чехії. Ночівля.

4 День Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів. Виїзд у м. Берлін. Екскурсія в Берліні. Екскурсія охоплює основні памятки міста. Ніколайфіртель - найстаріший житловий квартал Берліна, який існує з XIII століття. У його центрі знаходиться неоготична церква Святого Миколая - найдавніша церква міста. На площі Александрплац ми побачимо чудовий фонтан Нептуна, дізнаємося про історію створення Александрплатц та цікаві факти будівництва телевізійної вежі. Потім ми відправимося на музейний острів, на якому знаходяться 5 найвідоміших музеїв міста: Пергамський музей (Pergamon), Старий і Новий музеї (Altes Museum und Neues Museum), Стара Національна галерея (Alte Nationalgalerie), музей Боде (Bode-Museum). По Королівському, а в минулому Собачому мосту перейдемо (а по дорозі дізнаємося чому міст так називався) на Унтер-ден-Лінден - знамениту берлінську вулицю, де оглянемо Форум Фрідеріціанум - архітектурний комплекс, що складається з красивих величних будівель XVIII століття, дізнаємося більше про життя легендарного Фрідріха Великого і здивуємося історії собору Святої Ядвіги. Оглянемо найкрасивішу берлінську площу - Жендарменмаркт і побачимо головні визначні памятки Берліна, виконані з шоколаду. Перебуваючи у Французькому кварталі, дізнаємося його історію. Потім дізнаємося де знаходиться бункер Гітлера і що було раніше на місці меморіалу жертвам голокосту. Оглянемо сучасну архітектуру на Потсдамській площаді. Пройдемо по сліду берлінської стіни, поговоримо про період холодної війни і про життя в розділеному місті.  Від Бранденбурзьких воріт  підійдемо до Рейхстагу, де дізнаємося про його історію, тісно повязаної з історією Німеччини.

Екскурсії на вибір групи: 1.Музей Пергамон (30 € / дор., 20 € / діти до 12 років). Знаменитий Пергамський музей є найвідвідуванішим музеєм Берліна. Не випадково цей музей входить до списку культурної світової спадщини Юнеско. Архітектурні памятки старовини допоможуть перенестися в минуле великих цивілізацій в історії людства. 2. Пішохідна екскурсія «Контрасти Берліна» (15 € / дор., 10 € / діти до 12 років). Контрастним буде наш маршрут по вечірній столиці: останки берлінської стіни, нацистське минуле на меморіалі Топографія терору і сучасна архітектура Потсдамської площі в сяйві нічних вогнів. Ви побачите площу Марлен Дітріх - центральне місце подій знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, Бульвар Зірок кіно, дивовижний купол Sony-центру, схожий на вершину гори Фудзіяма, музей Лего, Берлінську Філармонію.

Виїзд на територію Польщі. Розміщення в готелі. Ночівля.

5 День Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Виїзд на Україну. прибуття: ~ 17:00 в м. Чоп, заправка «ОККО» (окружна). ~ 22:00 в м. Львів УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним

 Вартість тура при оплаті Дорослі: Діти до 12 років:
За 6 тижнів 185 € 175 €
За  4 тижні 195 € 185 €
Менш ніж 4 тижні 205 € 195 €

Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти!

Вартість включає:

 • Автобусна ознайомча екскурсія по Будапешту;
 • Пішохідна екскурсія по Празі - Старому місту;
 • Екскурсія в Берліні;
 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • Проживання в готелях 3*, 2-х і 3-х місне розміщення;
 • Харчування: сніданки в готелях;
 • Ваучер, медична страховка групова;
 • Супровід керівника групи.

Вартість не включає:

 • консульський збір (угорська віза): 35 € + 20 € + 11грн-дорослі; 20 € -студенти/пенсіонери/деті до 18 років;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані екскурсії,
 • вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.;
 • харчування обід / вечеря;
 • особисті витрати.

Екскурсійний пакет зі знижкою включає: (дорослий - 72 € / дит. до 12 років - 52 €)  - Екскурсія в м. Сентендре  - Пішохідна екскурсія по Будапешту - Екскурсія - прогулянка на теплоході по романтичній річці Влтава з вечерею "шведський стіл"  - Екскурсія в музей Пергамон

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд: Сентендре: обід ~ 15 €; купальні "Сечені": вх. квиток 4600Ft в будні, вх. квиток 4800Ft у вихідні і свята; Шоу "Співаючі Фонтани" у Празі (вх. квиток 15 € / дор., 10 € / діти до 12 років); Обід / вечеря: традиційна європейська кухня, ~ 8-12 € в Польщі, Чехії, Угорщині, Словаччині, ~ 15-20 € в Німеччині, Австрії, Словенії. 

Заставна сума при розміщенні дитячих груп у готелі (20 € / ос.) Повертається при звільненні номерів у належному стані.