• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Поема Карпат

водоспад Камянка, Берегово, Виноградів,

Ужгород і Мукачево

Для дорослих груп дегустація у винних підвалах

У програмі огляд 4 замків!

1день

Приїзд до Львова близько 13.00 Обід. Посадка в автобус.

Переїзд до водоспаду Камянка. Ви побачите сам водоспад Камянка, який утворився в мальовничому проломі в гірському хребті. Вода водоспаду приходить з масивних камяних брил, а знизу на лівому березі річки Камянка розміщені величезні вертикальні скелі. У різний час року водоспад виглядає абсолютно по різному. Пікнік з приготуванням шашликів, печеної картоплі та млинців з чорницями (додаткова оплата). Також тут можна покататися на конях.

Про водоспад ходить легенда: нещасна любов пастуха до більш багатої дівчини призвела до фатального наслідку - батько дівчини був проти стосунків і хлопця вбили. Нестримні сльози дівчини утворили водоспад, шепіт якого нагадує нам про цю неймовірну історію.

Переїзд в Берегово. Приїзд в Берегово. Схили підніжжя гір засаджені виноградником . У перебігу багатьох століть жителі вивчали і створювали свої традиції виноробства. Місто належало угорським королям і тому більшість жителів - угорці, що приємно порадує гурманів і шукачів нових гастрономічних відкриттів. Поселення в приватному готелі (2-х , 3- х , 4- х місне розміщення, зручності в номері.)

2 день Сучасне життя старовинних палаців!

Сніданок .

Виїзд в Мукачево. Мукачівський замок «Паланок» 14-18 століть. Він розташований на Замковій горі, відреставрований, включає девять залів історичної експозиції. Замок заслужив славу неприступної фортеці, неодноразово його атакували половці  і брала штурмом армія монголів на чолі з ханом Батиєм. У 1685-1688 роках невеликий гарнізон Мукачівського замку був оточений цілою армією, але він героїчно боровся під керівництвом прекрасної жінки, про яку ходили легенди - Ілони Зріні. Після падіння Бастилії сюди відправляли інакомислячих зі всієї Європи. А нині замок перетворений на архітектурно -історичний памятник, символ високої моралі, духу і таланту русинського народу.

Пішохідна екскурсія по Мукачево, де Ви побачите: палац «Білий дім» - резиденцію князів Ракоці та австрійських графів Шенборнів, друкарню Грінштейна, готичну каплицю Св.Мартина, міську ратушу зі своїми 100-літніми годинником, який кожні 15 хвилин сповіщає про час. Каплицю св.Йосифа 14 століття. Огляд Палацу родини Шенборнів - Бугеймів, Замок австрійського графа Шенборна - унікальний памятник архітектури Закарпаття. У проект двору закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Кількість вікон - 365 - відповідає кількості днів у році, 52 кімнати - кількість тижнів, 12 входів - кількість місяців. Побачивши це, Ви згадайте фільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшаєте, напившись із джерела краси.

Повернення в Берегово.

Факультативно: Берегово відоме давніми традиціями: вирощуванням винограду і виробництвом вина. У перебігу багатьох століть власниками населення були угорські королі. Ми відвідаємо відомого винороба у третьому поколінні лицаря єдиного в Україні Берегівського Винного Ордену імені Св.Венцела, угорця - Карла Карловича Шоша. Протягом останніх десятиліть Карл Шош брав участь у багатьох конкурсах, фестивалях вин, дегустаціях, спеціальних курсах. Він завоював велику кількість нагород: 14 золотих , 22 срібних , 28 бронзових медалей. Гостям міста знайома продукція сімейної виноробні Карла Шоша. На V фестивалі «Живе вино України» - 2012 р. вино «Чорна троянда» отримало вище визнання в номінації «Народна дегустація» і третє - в професійному дегустаційному конкурсі «Сонячне Таїрово - 2012». Шош гостинно відкриває двері перед кожним любителем вина. І повірте, йому є що показати і чим здивувати навіть найдосвідченішого дегустатора. Процес виноробства ведеться в домашніх умовах за старовинними і особистими рецептами, в дубових бочках під забороною використання води та цукру. Дегустацію вин проводить сомельє, гості засвоюють основи культури вживання вина (шляхом дегустації близько 18 видів вина), а також 2 види місцевої горілки під назвою «Адьош палінки»

Факультативно: Купання в басейні Берегівського термального комплексу.

Повернення в готель.

3 день

Сніданок. Виїзд в Ужгород. Ужгород - місто історичних памяток архітектурних ансамблів, сакур і магнолій. Оглядова екскурсія по місту - найдовша алея в Європі - вулиця Корзо, шедевр деревяної культової архітектури Закарпаття - Шелестовська церква, Хрестовоздвиженський собор. Екскурсія по Ужгородському замку, який побудований на одному з вулканічних пагорбів річки Уж. Біля входу в замок Вас зустріне Геркулес - Геракл, а далі Ви побачите Турула - сокола, символ угорців. Ужгородський замок - це легенда про Білу Діву. В околиці села Невицьке, на березі річки Уж, на вершині гори стоять руїни середньовічного замку - Невицького. За легендою він був збудований Поганою Дівою - правителькою, яку прозвали в народі за свою жорстокість. Вільний час для прогулянки по знаменитій вулиці Корзо - «вулиця прогулянок», так її назвали колишні власники міста - Неапольські графи Другетті.

Факультативно: Відвідування фольклорного ресторану корчма - музею «Деца у нотаря». Назва перекладається, як "Сто грамів у нотаріуса". Відвідування перетворюється на веселу екскурсію. Розсмішити може все, починаючи від табличок та оголошень біля входу, і закінчуючи вмістом меню з використанням місцевого діалекту (традиційна закарпатська кухня).

Повернення в готель.

4 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Виїзд до Львова. Переїзд через Виноградово. Виноградово - руїни замку «Канків», палац баронів Перені, костел святого Вознесіння (XIII -XV ст.) Монастир монахів - францисканців (XVI ст. ), Греко - католицький храм Успіння Пресвятої Богородиці (XVII ст.)

Приїзд до Львова. Зупинка біля продуктового супермаркету.

Посадка на поїзд.

Вартість туру з особи

15+1

20+1

30+2

40+2

1390 грн

1345 грн

1299 грн

1250 грн

комісія передбачена

У вартість входить:

  • Проживання ( 3 ночі - 2-х , 3- х , 4- х місне розміщення, зручності в номері.)
  • Харчування - сніданки
  • Екскурсійне обслуговування по програмі (супроводжуючий гід)
  • Автобусне обслуговування по програмі

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки на екскурсійні обєкти
  • термальні басейни в Берегово,
  • факультативи
  • страховка

Туристична фірма залишає за собою право змінювати послідовність екскурсій, зберігаючи їх у повному обсязі.