• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Краків- Велічка- Закопане 4 дні

17.10, 26.10, 31.10.2014

Нас чекає Весела і Пізнавальна Вікторина з отриманням приємних призів!

День  09.30 Збір на екскурсію на Львівському залізничному  вокзалі. 10:00 Екскурсія «Тільки у Львові». Для початку ми відвідаємо собор Святого Юра - одне з найкрасивіших архітектурних будівель міста. Захоплення викликає як зовнішній вигляд собору, так і його інтерєр. Потім ми відправимося в центральну частину міста, прогуляємося по вузеньких вуличках древнього Львова. Тут розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами костел Успіння і Домініканський собор, височить над черепичним морем Ратуша ... Кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію! А в завершенні екскурсії ми вирушимо на Високий замок - стародавню колиску Львова, звідки відкривається панорамний вид на місто з висоти пташиного польоту ... 21:00 Для туристів, які НЕ бажають відвідувати екскурсію збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». 22:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд до столиці польських Татр - Закопане.

2 День Прибуття в Краків. Оглядова екскурсія по місту «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетіння легенд ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один з найстаріших вузів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на память про проведені тут хвилини ...

У вільний час рекомендуємо відвідати:

 • "Соляні Копальні" Велічки "(опл. додатково) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі девятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старовинних легенд, а оригінальна техніка і інструмент - дають можливість відчути чудову силу природи!
 • "Парк мініатюр і Лунапарк" (опл. додатково). Тільки тут за кілька годин у нас буде можливість побачити всі найважливіші обєкти в Європі, і з вітерцем покататися на цікавих атракціонах. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, де море сміху, розваг і радості!!

Вечірня екскурсія "Казімеж - дві культури, дві релігії". Нас чекає прогулянка по Казімежу - сьогодні район Кракова, а колись - окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава - місце паломництва польських королів, костел св. Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутня неповторна атмосфера ... Вечеря* ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Поселення в готелі.

3 День Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Закопане. Столиця польських Татр захоплює надзвичайною природою, колоритом національного гуральського фольклору і широким вибором розваг. Центр Закопане - вулиця Крупувки (Krupowki) - все обертається навколо неї: намети з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з надзвичайно цікавою деревяною архітектурою міста. Гуляючи по Крупувках і насолоджуючись гуральською музикою і веселощами, спускаємося до закопанського ринку, де від великої кількості гуральських сувенірів голова йде обертом ... Обід* ("Дод. харчування - Напівпансіон").

У вільний час рекомендуємо відвідати ідеальне місце для відпочинку - водний комплекс Терма Буковина Татранська (опл. додатково): дитячі майданчики, гірки, сауни, парні і 12 басейнів з хвилями, парою, течіями - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28-36 ° С. Повернення в Закопане.

Тепер готуйтеся до сюрпризу! Нас чекає Вікторина, в ході якої діти зможуть перевірити свої знання і те, як засвоїли новий матеріал по Польщі. Повернення на Україну.

4 День  Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно 10:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. 

Ціна при оплаті:                 до 30.09 108 є*

                                      після 30.09 118 є*

Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти!

15+1  БЕЗКОШТОВНО

У вартість включено:

 • проїзд по маршруту автобусом євро класу;
 • супровід керівника групи від компанії по маршруту;
 • групова медична страховка;
 • проживання по маршруту: готель 2 * туристичного класу зі сніданками (3-4 місне розміщення);
 • Сніданок - порційний: чай, кава, мюслі, хліб, масло, джем. Обовязкове гаряче блюдо: (яєчня з сосисками і овочами або рівноцінна заміна).
 • екскурсії, вказані в програмі.

У вартість не включено:  

 • вхідні квитки в екскурсійні обєкти: - "Соляні копальні Велички" - 23 євро / діти до 12 років - 18евро; - «Парк мініатюр і Лунапарк» - 18 євро; - Терма Буковина Татранська - 23евро / діти до 12 років - 18евро;
 • додаткове харчування - напівпансіон: - 2 обідо - вечері - 30 євро
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 280 гривень. Консульський збір НЕ оплачують пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р. Послуги Візового Центру оплачують все. 

 Увага! Транспортне обслуговування у вільний час – не передбачено Під час подорожі паспорти знаходяться у керівника групи Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, а також за затори та ремонтні роботи на дорогах, погодні умови Туристична фірма залишає за собою право вносити корективи у програму під час туру