• ТОП-Готель
  • ТОП-Тури
  • ТОП-Країна

Міжнародний дитячий конкурсний фестиваль СОНЯЧНИЙ ОСКАР 2016

04.06 - 08.06.16

4 ночі / 5 днів

Готель « Любовня - СОРЕ » 2 **

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

1 ДЕНЬ 04.06.2016

Прибуття в обідній час в готель « Любовня - СОРЕ ** », курорт Любовнянске Купелє. Поселення в готелі . Обід . Реєстрація Знайомство з майданчиками , технічними службами , консультації , репетиції.

Вільний час : купання в басейні , прогулянка по природі. Вечеря . Дискотека. Ночівля .

2 ДЕНЬ 05.06.2016

Сніданок. У 9:00 початок конкурсної програми. Обід. Продовження конкурсної програми. Вечеря . Ночівля .

3 ДЕНЬ 06.06.2016

Сніданок . Вільний час . Обід . У 16:00 початок Підсумкового концерту з врученням дипломів та призів лауреатів другої і третьої премії. Вечеря . Ночівля.

4 ДЕНЬ 07.06.2016

Сніданок . Вільний час. Обід . У 16:00 початок Гала концерту з врученням дипломів та призів лауреатів премії та призера Гран -прі. Вечеря . Прощальна дискотека. Ночівля .

5 ДЕНЬ 08.06.2016

Сніданок. Виселення з готелю. Автобусний тур у другій за величиною місто в Словаччині - Кошіце. Купівля сувенірів. Можливе замовлення обідів. Виїзд додому.

ВАРТІСТЬ ПРИ ГРУПІ ВІД 25 ОСІБ 235 евро

КОМІСІЮ ПЕРЕДБАЧЕНО

21 й БЕЗКОШТОВНО

Дату та програму уточнювати!

У вартості:

-проїзд Львів — готель — Львів

-Проживання по 2- 4 людини в номерах зі всіма умовами / 4 ночі

-Трьох - разове харчування (починається харчування обідом 04.06, закінчується сніданком 08.06 )

-Безкоштовний вхід щодня в басейн в готелі з 09:00 до 21:00 по графіку

-курортний збір

-Необмежений вхід у фітнес зал , а також спортивні майданчики для гри в теніс , волейбол , баскетбол і т.д. , настільний теніс і датартс

-Дві дискотеки ( 04.06 . Та 07.06)

Керівник колективу при группі 20+1 отримує щодня наступні релаксаційні процедури : купання в джакузі , відвідування сухий і парної сауни , торфяне обгортання.

Діти до 3 років - знижки під запит

Дод. оплата: 

-Фестивальний збір у розмірі 20 ЄВРО / 1 чол. - ОБОВЯЗКОВИЙ ДЛЯ ВСІХ виступаючих

-Консульський збір (дорослі 35 е)

- страховка ( 70 грн)

- особисті витрати , трансфер.

ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Фестиваль пройде під патронатом : мерії міста Стара Любовня в особі мера пана Міхала Біганич , генерального консула України в Словаччині пані Ольги Бенч словацького державного бюро з туризму

Вікова категорія - 6-18 років

Конкурсні номінації :

ВОКАЛ / академічний , естрадний , народний / Соло , Дует, Ансамбль / поділяється на тріо , квартет , октет , ансамбль /, Хори .

ХОРЕОГРАФІЯ / класичний , бальний , естрадний , народний танець , модерн , Баллі -данс , всі види сучасних танців / Соло , Дует, Ансамбль

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР / пластичний етюд , акробатика , еквілібрування , антипод , каучук , жонгляж , клоунада та ін / Соло ,Ансамбль - на вікові групи не розділяються.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР / Народний , симфонічний , естрадний та ін / Соло , Дует, Ансамбль / поділяється на тріо , квартет , октет , ансамбль / , Оркестр .

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР / в конкурсі беруть участь аматорські колективи всіх напрямів театрального мистецтва , за винятком драматичних театрів / - Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми , моновистави , етюди , сцени з спектаклів або пєс , що мають композиційно закінчений характер. - На вікові групи не розділяються.

До зустрічі в Словаччині, друзі !