• ТОП-Готель
 • ТОП-Тури
 • ТОП-Країна

Краса Угорщини

Дати виїздів: 27.10.2015, 24.11.2015, 29.12.2015, 05.01.2016

1 день

Львів - Ужгород - Чоп - Егер

7:30 - зустріч і реєстрація на залізничному вокзалі м.Львова (автобусний паркінг).

08:00 - виїзд зі Львова.

Перетин українсько-угорського кордону.

Відвідування винних підвалів в Долині прекрасних жінок з дегустацією вин і гуляшу (15 € / дор., 12 € / діти до 12 років - для дітей гуляш + напій). Один з найвідоміших регіонів Угорщини - Долина Красунь, який славиться великою кількістю винних погребів. Тут продають традиційний угорський гуляш та вино, зроблене з винограду, вирощеного в околицях, а самим знаменитим вважається червоне вино «Бича кров». Господиня льоху пригостить пятьма сортами вина. Шостий стакан безкоштовно наповнюють вином, яке сподобалося найбільше.

Переїзд в Будапешт.

Розміщення в готелі. Ночівля.

2 день

Будапешт - Сентендре

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Будапешту. Особливо притягальну силу для столиці становить те, що вона визнана одним з найкрасивіших міст світу. І тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, памятники стилю готики, бароко і ряд надзвичайно памяток архітектури інших періодів.

Пропонуємо екскурсії:

1. Екскурсію в Сентендре з відвідуванням Музею марципанів (15 €, вх. Квиток у Музей марципанів оплачується самостійно). Місто Сентендре знаходиться поблизу столиці Угорщини. Саме це містечко давним-давно своєю красою і місцем розташування привернув до себе безліч національностей, вони і творили його незвичайний архітектурний вигляд. Вузькі дивні вулички з безліччю магазинів приведуть нас в центр старовинного містечка - на площу Фе (Fö tér). Приземкуваті різнокольорові будинки, чавунні решітки на них, і ось ми у Благовіщенській церкві. На мідній табличці поруч з входом пояснення: вік, стиль, висота ... Ще кілька кроків - і перед вами двері у світ казки, відкриваємо її і всі разом заходимо в Музей марципанів (вх. квиток оплачується додатково). У середині 90-х років XX століття Карой Сабо заснував такий музей з безліччю солодких на смак експонатів, ідея засновника такої майстерні перетнула кордон Угорщини. І тепер визначити «марципанову» країну зараз практично неможливо. Історія свідчить, що батьківщиною марципану була Італія. Але чи так це?

2. Самостійно відвідування однієї з найбільших водолікарень в Європі купальні "Сечені" (вх. квиток оплачується додатково).

3. Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю (15 €). І сьогодні вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю в межах міста Будапешта вважається однією з кращих екскурсійних «родзинок». Унікальна панорама щедро ілюмінованих набережних, Будайської фортеці, Королівського палацу і Рибацького бастіону занесена в списки Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ночівля.

3 день

Відень

Сніданок.

Звільнення номерів.

Оглядова екскурсія у Відні (45 € / дор, 40 € / діти до 12 років). Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів - Відень манить до себе ...

Імператорська Скарбниця (20 € / дор., 10 € / діти до 12 років; вх.квиток в Скарбницю входить у вартість екскурсії). Хранителька тисячолітньої історії Європи, застигла в предметах церковного начиння, коронах, зброю, коштовних каменях і коронаційних шатах імператорів Священної Римської імперії німецької нації. Міфи та легенди Середньовіччя, втілені в безцінних реліквіях «країни святих чудес», постануть перед Вашим здивованим поглядом з усією очевидністю матеріального факту. Ви побачите унікальну восьмикутну Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону, окремий зал "Бургундської скарбниці" регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських, в тому числі "Спис долі".

Переїзд по території Австрії та Угорщини.

4 день

Чоп - Ужгород - Львів

Перетин угорсько-українського кордону.

~ 09: 00 - Львів (автобусний паркінг біля зал. вокзалу).

УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизним.

Орієнтовні ціни на вхідні квитки та проїзд:

 • музей марципанів в Сентендре (вх. квиток ~ 2 €);
 • аквапарк «AQUAWORLD»: трансфер - 6 € / дор., 4 € / діти до 14 років; вхідні квитки: вартість 2-годинного квитка в будні дні 2690HUF / дор., 2150HUF / діти до 14 років; у вихідні дні 2990HUF / дор., 2390HUF / діти до 14 років;
 • Купальні "Сечені": вх. квиток 4600Ft в будні, вх. квиток 4800Ft у вихідні і свята;
 • послуга радіонавушників (1 екскурсія від 1,5 € до 2,5 €);
 • квитки на громадський транспорт: 1 проїзд ~ 2 € в Будапешті та Відні.

Вартість туру:

27.10.15, 24.11.15 від 109 Євро *

29.12.15, 05.01.16 від 139 Євро *

* (оплата в гривнях за курсом оператора на день оплати)

У тур включено:

 • оглядова екскурсія по Будапешту;
 • проїзд автобусом туристичного класу;
 • проживання в готелях 3 *, 2-х і 3-х місне розміщення;
 • харчування: сніданки в готелях;
 • ваучер, медична страховка групова;
 • супровід керівником групи.

В тур не включено:

 • консульський збір (угорська віза): 36 € + 20 € - дорослі; 20 € -Студенти / пенсіонери / діти до 18 років;
 • зал. проїзд по Україні: до Львова і назад;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;
 • харчування обід / вечеря;
 • особисті витрати.
(097)223-13-31